1. חם בכלא? ביל קוסבי יעמוד לדין באשמת תקיפה מינית

מצבו של ביל קוסבי נהיה גרוע מרגע לרגע - שופטת במדינת פנסילבניה קבעה כי ההליכים נגדו ימשכו והוא יעמוד לדין. כזכור, במהלך השנים האחרונות התלוננו עשרות נשים שקוסבי סימם ואז תקף אותן. קוסבי הכחיש באופן נחרץ וגם תבע באופן יזום את אחת המתלוננות (1 מ-50) - בטענה שהתביעה שלה גרמה לו "להיראות רע" - ונדחה על הסף. עכשיו, נקבע שהוא יעמוד לדין באשמת שלושה סעיפים של תקיפה מדרגה שנייה. אם ימצא אשם הוא יכול לקבל עונש מאסר של עד 10 שנים. בא דה בינג.

 

2. חם על כסף: מליסה מקארת'י דורשת שכר מטורף כדי לשוב ל"בנות גילמור"

טרם שודר פרק אחד מתוך "בנות גילמור: שנה בחיים" אבל סדרת ההמשך של נטפליקס לא מפסיקה לספק כותרות. רק השבוע נחשפו הפוסטר הרשמי ושם העונה החדשה וההתרגשות בשיאה, אבל כנראה שלא הכל רגוע בסטארס הולו. שתי הכוכבות הראשיות של הסדרה - לורן גרהאם ואלקסיס בלדל (לורליי ורורי גילמור בהתאמה) רתחו מזעם כאשר שמעו שמליסה מקארת'י צפויה לקבל סכום של 2 מיליון דולר על חזרתה לדמותה של סוקי סיינט ג'יימס - השפית שאהבנו לאהוב. המקור מדווח כי האמא והבת (בסדרה) "מרגישות שמקארת'י מרוויחה הרבה יותר מידי עבור התפקיד אותו היא מגלמת". נזכיר - דמותה של סוקי השתתפה בכל אחד מפרקי שבע העונות של הסדרה המקורית, אך אז מקארתי עוד הייתה שחקנית אלמונית שהפכה לקאלט רק בזכות המעריצים האדוקים של התכנית. מאז כמובן, היא הפכה לכוכבת הוליוודית שמביאה איתה הרבה מאוד כסף עם להיטים כמו "מסיבת רווקות" ו"מרגלת" ועל הדרך גם ירדה במשקל. לשמחתנו הבטחון העצמי לא ירד יחד איתו. יו גו גירל!

3. חם וחשאי: ג'יליאן אנדרסון היא הג'יימס בונד הבא(ה)?

אתם מוכנים לזה? בונד. ג'יין בונד. תמונה אחת שהעלתה ג'יליאן אנדרסון (סקאלי מ"תיקים באפלה") לטוויטר מטריפה ביממה האחרונה את הרשתות החברתיות. בתמונה - אותה הכין מעריץ - נראית אנדרסון כאשר היא מוקפת בכוונת המפורסמת של הסוכן החשאי מספר אחד בעולם (007 וכל זה). מאז שנודע שדניאל קרייג לא מתלהב מהרעיון לשחק בסרט בונד נוסף, חרושת השמועות על זהותו של הבונד הבא לא מפסיקה. האם העולם בשל לג'יימס בונד אישה? הימור שלנו? אם הילרי לוקחת את הבחירות לנשיאות ארצות הברית אין סיבה שזה לא יקרה. בכל מקרה - האמת נמצאת אי שם.