ברור לנו שמרוב סלבריטאים בהוליווד קל להתבלבל לפעמים בין השמות השונים, או לייחס שמועות מסוימות למפורסמים אחרים לגמרי. אבל התקרית הזו משעשעת במיוחד, ובעיקר בגלל התגובה של הכוכבת המעורבת.

כמו לא מעט כלי תקשורת אחרים, גם אתר "יאהו" בסך הכל רצה להחמיא לזמר אנריקה איגלסיאס ולטניסאית אנה קורניקובה על כמה שהתאומים החדשים שלהם חמודים, ולדווח על כך שהשניים פרסמו תמונות ראשונות של לוסי וניקולס באינסטגרם. אלא שמישהו ב"יאהו" ככל הנראה התבלבל בין אנה קורניקובה לשחקנית אנה קנדריק ("פיץ' פרפקט"), והעלה את הידיעה עם תמונה ראשית של שחקנית "פיץ' פרפקט".

נחשו מי שם לב לזה? אנה קנדריק כמובן, שדי התלהבה מהתרחיש הדמיוני ואפילו העלתה צילום מסך של הידיעה בטוויטר שלה, יחד עם הכיתוב: "יאהו היקרים, איך אני מגיעה לקו הזמן שבו שכבתי עם אנריקה איגלסיאס בבקשה ותודה".


בציוץ נוסף הבהירה קנדריק שהיא מבינה אולי את מקור הטעות, אבל זה עדיין משעשע אותה: "אני מבינה שהבלבול בטח הגיע מהעובדה שיש שתי אנה ק, אבל היא ספורטאית גבוהה ובלונדינית ואני – או, או – הם חושבים שאני התינוקת?".


יאהו כמובן מיהרו לתקן את הטעות, אבל התגובות לכתבה המקורית עדיין משעשעות: "וואו, ההריון שינה אותה לחלוטין", כתב אחד הטוקבקיסטים, או למשל "כמה חמוד שהתינוקת נראית כמו אנה קנדריק", ו"עוד פייק ניוז מיאהו".

אלה, אגב, התאומים של אנריקה ואנה קנדריק... כלומר, אנה קורניקובה. קורניקובה.

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

A post shared by �� Anna ��Аня (@annakournikova) on

mako תרבות בפייסבוק