ליאור רז ממשיך לכבוש את העולם – לאחר שהוכרז כי יוצרי "פאודה", רז ושותפו אבי יששכרוף, עומלים על פיתוח שתי סדרות חדשות לאתר הסטרימינג נטפליקס, היוצר-שותף וכוכב הסדרה יככב בסרט הוליוודי על המבצע ללכידת אייכמן. רז ישחק לצד אוסקר אייזק ("אקס מכינה") ובן קינגסלי ("גנדי") בסרט שיקרא "Operation Finale", בבימויו של כריס וייץ ("רווק פלוס ילד", "דמדומים: ירח חדש"). המותחן עטור הכוכבים, בהפקת חברת MGM, יצולם ויתרחש ברובו בארגנטינה - המדינה אליה ברח אייכמן לאחר מלחמת העולם השניה, ובה הוא גם נלכד.

לפי הדיווח באתר "הוליווד ריפורטר", הסרט יתמקד בחבורת סוכני מוסד ישראלים, בהנהגת פיטר מלקין (אייזק), שאיתרו ולכדו את הבכיר הנאצי בארגנטינה. קינגסלי יגלם את דמותו של אייכמן ורז יגלם את איסר הראל, ראש המוסד ששולח את מלקין וחבורתו למבצע, ובהמשך כשהם נאלצים לברוח למקום מחבוא, גם עוזר לחלץ אותם ולהבריח את אייכמן מחוץ לארגנטינה. 

רז זכה לשבחים ברחבי העולם בזכות הופעתו ב"פאודה", שהתקבלה בביקורות מפרגנות מצד התעשייה ההוליוודית. השבוע אף ביקר על סט צילומי העונה השנייה קונאן אובריאן, המנחה האמריקאי שהגיע לצילומים בארץ והודעה שהוא מעריץ נלהב של הסדרה. "Operation Finale" (מי ייתן ולא יתרגמו את שמו ל"מבצע סוף") יהיה הסרט הבינלאומי השני בו הוא ישחק – מוקדם יותר השנה הוכרז כי הוא ישחק לצד חואקין פיניקס בסרט "מריה מגדלנה", שעתיד לצאת בשנת 2018. 

המגיש קונאן אובריאן, שמבקר בימים אלה בישראל, צילם חלק מתוכניתו על ארץ הקודש בסט צילומי העונה השניה של הסדרה "פאודה" של yes. אובריאן סיפר כי מאז שידורה של "פאודה" בשפת המקור בארצות הברית, היא הפכה לאחת מהסדרות האהובות עליו.

mako תרבות בפייסבוק