שש שנים אחרי שפול ווקר נהרג בתאונת דרכים, הדמות אותה גילם ככל הנראה תחזור ל"מהיר ועצבני 9". השחקן, שנהרג בתאונת דרכים בשנת 2013, כשהיה בן 40 בלבד, מת בזמן העבודה על "מהיר ועצבני 7". לכן, אחיו, קודי וקיילב ווקר, צילמו במקומו את הסצנות האחרונות בסרט. והודות לטכנולוגיית CGI הם נראו בדיוק כמו אחיהם המנוח.

לפי אתר LadBible, מקורות המקורבים למחלקת הליהוק של הסרט טוענים כי במחלקה מחפשים כפיל לפול ווקר, שישחק את בריאן אוקונר. כתב הקולנוע דניאל ריכטמן פירסם בטוויטר: "בדיוק קיבלתי דרישת ליהוק בשביל משהו, ויש חדשות גדולות שהולכות לעורר מחלוקת". לאחר מכן הוסיף "הם מחזירים לחיים את הדמות של פול ווקר, בריאן".

אף גורם רשמי לא אישר את החדשות, אבל המעריצים כבר זועמים. "לא, הדמות של פול קיבלה פרידה יפה, לא צריך להשתמש בו כדי להרוויח עוד כסף. הייתה תחושה של סגירת מעגל", כתב גולש אחד. גולש אחר הגיב: "לא רק שזה לא הכרחי, זה גם מבאס ומביש". 

 

כבר בחודש ספטמבר האחרון, ביקרו על הסט בני משפחתו של ווקר והציתו שמועות על קאמבק. וין דיזל אפילו הצטלם עם קודי ווקר והעלה את התמונה לאינסטגרם עם הכיתוב :"משהו מיוחד קורה בכל פעם שקודי מבקר על הסט". קודי, שפצח בקריירת משחק אחרי מותו של אחיו, כבר דיבר בראיונות בעבר על האפשרות שיחזור לשחק את בריאן: "יש הרבה דברים שאומרים על הסרטים, הרבה שמועות מסתובבות. אני חושב שהכל אפשרי".

בנוסף, ישנן שמועות על כך שג'ורדונה ברוסטר, ששיחקה את מיה בסרטים הקודמים בסדרה, תשחק ב"מהיר ועצבני 9". הפעם האחרונה שפגשנו את מיה הייתה כשהחליטה לפרוש ולחיות חיים שקטים עם בריאן, אותו גילם פול ווקר. ברוסטר העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה עם תאריך צאת הסרט, המעריצים הגיבו וביטאו את תקוותם שגם דמותו של בריאן תחזור. "כדאי מאוד שגם בריאן יחזור יחד עם הדמות שלך", כתב אחד הגולשים.