גל גדות ממשיכה לקטוף פרסים: השחקנית הישראלית קיבלה הלילה (שישי) פרס מיוחד על תפקידה כ"וונדר וומן" בטקס פרסי המבקרים היוקרתי שנערך בקליפורניה. בנאום הזכייה שנשאה בחרה גדות להתייחס בעיקר לקמפיין "METOO" והדגישה את משמעות הקמפיין לנשים בעולם ואת השינוי שהוביל ביחס כלפיהן.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

פרס "SEE HER", שהוענק לגל בטקס פרסי המבקרים, ניתן מטעם איגוד המפרסמים האמריקני לנשים בתעשיית הבידור שהצליחו "לפרוץ גבולות ולשנות סטריאוטיפים" בתפקידן. הסרט עצמו, אגב, זכה בפרס "סרט האקשן הטוב ביותר". במהלך נאומה אמרה גדות שכשהיא התחילה את דרכה בעולם היו מעט סרטים של נשים שהצליחו. וסרטים שבוימו על ידי נשים כמעט ולא זכו להצלחה.

גדות ציינה שלמרות זאת יש התקדמות בעולם והנשים מצליחות לפרוץ מחסומים. היא ציינה שלושה סרטים בהם כיכבו נשים שזכו להצלחה רבה. "השנה שלושת הסרטים המצליחים ביותר היו, וונדר וומן, היפה והחיה ומלחמת הכוכבים הג'דיי האחרון, אותם ביימו ובהם כיכבו נשים. זה שינוי והתקדמות אך יש לנו עוד דרך ארוכה". לסיום גל אמרה: "אנחנו נמשיך לפעול למען שיוויון", לאחר מכן זכתה לתשואות ומחיאות כפיים רבות.

את הפרס העניקה לה בימאית הסרט וונדר וומן פת'י ג'קינס בת ה-46 שאמרה כי "גל היא הגיבורה שלי השנה", והמשיכה לשבח את גל, "היא לא עשתה את זה רק בשביל הכסף או התהילה, היא ידעה את החשיבות הגדולה של הדמות אותה היא מגלמת, והוכיחה לעולם שאישה יכולה לעשות הכל".