אמהות רעות

הכותבים של סדרת סרטי "בדרך לחתונה עוצרים ב..." בסרט חדש שלוקח קונבנציה הוליוודית ידועה - גברים שאומרים "פאק איט" על החיים שלהם ויוצאים למסע של פאן חסר אחריות - והופך את הגיבורים לנשים. מילה קוניס (ג'קי מ"מופע שנות ה-70"), קריסטן בל (ורוניקה מארס) וקת'רין האן (מ"טרנספרנט") הן האמהות הרעות המדוברות. כריסטינה אפלגייט משתתפת גם היא.

29 ביולי בקולנוע

המייסד

אחרי התפקיד הענק שלו ב"בירדמן" מ-2014, כולם חיכו לראות מה מייקל קיטון יבחר לעשות. עכשיו, אחרי תפקיד מוצלח כחלק מהאנסמבל של "ספוטלייט", מגיע הטריילר לסרט הגדול הבא של קיטון, בוא הוא מגלם את מייסד רשת מקדונלד'ס, ריי קרוק. הסרט, בבימויו של ג'ון לי הנקוק ("הזדמנות שנייה", "להציל את מיסטר בנקס") ועל פי תסריט מאת הכותב של "המתאבק", מציג את סיפור עלייתו של קרוק, ממוכר מכונות מילקשייק פשוט למייסד של אחת האימפריות העסקיות הגדולות בעולם. בדרך, הוא נלחם בשותפים שלו, האחים דיק ומק מקדונלד (ניק אופרמן וג'ון קרול לינץ'). לורה דרן ובי.ג'יי נובק סוגרים את הקאסט המבטיח. 

5 באוגוסט בקולנוע 

אגודת הקפה

הסרט החדש של וודי אלן נראה כמו סרט סופר וודי-אלני. ג'סי אייזנברג הוא הגיבור (שנראה כאילו הוא מגלם את וודי אלן מגלם דמות) שמגיע מניו יורק להוליווד של שנות ה-30 כדי לראות במו עיניו איך עושים סרטים. כמובן שהוא מתאהב (כנראה שביותר מאישה אחת, כמו שאלן אוהב), מתסבך ובעיקר מתלבט בנוירוטיות. מה שמייחד את הטריילר הזה מהסרטים הקודמים של אלן הוא הפן הויזואלי, שנראה יפה במיוחד הודות לצלם האיטלקי ויטוריו סטוררו ("טנגו אחרון בפריז", "דיק טרייסי"). סוללת הכוכבים של אלן כוללת הפעם לצד אייזנברג את קריסטן סטיוארט, בלייק לייבלי, קלי רורבאך, סטיב קארל, קורי סטול ופארק פוזי. 

בפסטיבל קאן ב-11 במאי ובקולנוע ב-12 באוגוסט

קדחת הצבעוני

דרמה רומנטית-היסטורית על פי ספר באותו השם שמתרחש באמסטרדם של המאה ה-17 בתקופת "קדחת הצבעונים" שגרמה לעליה חדה בפופולריות (והשווי) של הטוליפים הללו. אליסיה ויקנדר (שהוכרזה לפני ימים ספורים בתור המחליפה של אנג'לינה ג'ולי בסרט "טומב ריידר" החדש) היא בת הזוג הצעירה של כריסטוף וולץ, והשניים עושים פוזה לציור שהם הזמינו מצייר צעיר (דיין דיהאן). וולץ נותר בחוץ כששני הצעירים מתאהבים ומחליטים לברוח. גם ג'ודי דנץ', קארה דלווין וזאק גליפיאנקיס משתתפים בסרטו של ג'סטין צ'דוויק הבריטי ("נערת בולין האחרת", "מנדלה"). 

 15 ביולי בקולנוע

סנודן

הביוגרפיה המצופה של אוליבר סטון על אדוארד סנודן, עובד מערכת הביון האמריקאית שהדליף כמות עצומה של מסמכים הקשורים בריגול ומעקב אחרי אזרחים אמריקאים. ג'וזף גורדון לוויט הוא סנודן, במה שנראה כמו עוד פלופ מבית היוצר של סטון, שמתעקש לעשות סרטים סנסציוניים ומטופשים על נושאים חמים שבקושי הספיקו להגיע לסיומם. שיילין וודלי, ניקולס קייג', זאקרי קווינטו וטום ווילקינסון סוגרים את הקאסט המכובד. 

אחרי שמועות ודחיות - 16 בספטמבר בקולנוע