בימים בהם ז'אנר המד"ב השולט במסכים, הקטנים כמו הגדולים, הוא זה של גיבורי העל, וסדרות כמו "יומני הערפד" ו"זאב צעיר" מגיעות לסיומן, כנראה שהדבר האחרון שהיינו מצפים לו היא סדרת ערפדים כחול-לבן. אבל זה בדיוק מה ש-HOT עשתה, וביום חמישי הקרוב (27.4, 20:15, HOT3) היא תעלה עם דרמת הערפדים הציונית הראשונה, "ג'ודה". 

הסדרה תביא את סיפורו של יהודה (ציון ברוך), עבריין צעצוע, שנסע לרומניה ועשה את ההימור הגדול ביותר אי פעם. שם, הוא הכיר בחורה יפייפיה (אנסטסיה פיין), והלילה הגדול של חייו קיבל משמעות נוספת. לא כי היא חזרה איתו לחדר המלון, אלא כי היא התגלתה כערפדית והוא התגלה כקורבן הבא שלה. מעט הם ידעו שמאותו הרגע, חייהם ישתנו מהקצה אל הקצה. בשמונה הימים הבאים יהודה בורח כדי לשמור על חייו - מהערפדים הרומנים, מהשוטרים הישראלים, מהפושעים הצרפתים ויותר מהכל - מהגורל אותו ייעד לו רבו (מייק בורשטיין, קוני למל בכבודו ובעצמו).

יהודה ייאלץ להתרגל לכוח והאחריות שבאים עם מילוי ייעודו (אתם יודעים מה אומרים, "עם כוח גדול באה אחריות גדולה"), ויגלה בדרך לא דרך - למה אף פעם לא היה ערפד יהודי? ומה בכלל הורג ערפד יהודי? נקווה בשבילו, שלא יצטרך ללמוד על בשרו.

את הסדרה יצר וכתב ציון ברוך עם מני יעיש ("המשגיחים", "אבינו), שגם ביים, ולצדו יככבו בה גם מייק בורשטיין, אנסטסיה פיין, עמוס תמם, אילנית לוי ועוד.