כולם לעמוד בשורה, לכחכח בגרון ולשלוף את הציפורניים - הברדן בלאס חוזרות לסיבוב נוסף של קרבות א-קפלה, תככים ומעשי קונדס – "פיץ' פרפקט 3" מתקרב בצעדי ענק (ויגיע למסכינו בדצמבר) עם טריילר חדש ומוזיקלי כתמיד. חבורת הא-קפלה האהובה חוזרת עם כל השחקניות המוכרות – אנה קנדריק המתוקה בנשים, לצד רבל ווילסון, בריטני סנואו, אנה קאמפ וכוכבת הפופ היילי סטיינפלד, אך הפעם עליהן להתמודד עם (השם ישמור) להקה שאשכרה משתמשת בכלי נגינה.

בסרט החדש, הבלאס, שבינתיים כבר סיימו את הקולג', חוזרות לעניינים וצריכות להתמודד עם להקות יריבות, כשבראש אחת מהן עומדת הדוגמנית-שחקנית האוסטרלית רובי רוז. הטריילר, שכולל ביצוע מלוקק וחסר אישיות לשירו של ג'ורג' מייקל "Freedom '90", גם רומז למאבק כוחות בתוך החבורה, כשדמותה של קנדריק שוקלת לפצוח בקריירת סולו נפרדת.

את הסרט תביים טריש סיי, שביימה גם את יצירת המופת "סטפ אפ 5", ולקאסט יצטרף גם השחקן הוותיק ג'ון ליתגו ("מפגשים מהסוג השלישי"). לאחר שהסרט הראשון כבש את ליבנו, והסרט השני והמחורבן שבר אותו לרסיסים, ניתן לקוות שהשלישי בסדרה יחזיר קצת מהקסם שאבד, ונוכל ליהנות ממיוזיקל חמוד ושובב שיעביר לנו את לילות החורף הקרים. הסרט יצא לאקרנים ב-22 בדצמבר, בארה"ב.

mako תרבות בפייסבוק