Master Of None

כבר די הרבה זמן שמדברים על עזיז אנסרי בתור "הדבר הבא" של הקומדיה האמריקאית. הסטנדאפ שלו, התפקידים ב"מחלקת גנים ונוף" ו"בוב'ז ברגר'ז", ההופעה שלו ב"רואסט של ג'יימס פרנקו" ולאחרונה גם הספר שכתב, סימנו אותו כהבטחה שתדע להיות כל מה שלואי סי.קיי יודע להיות, אבל גם הדבר היחיד שלואי סי.קיי לא יודע להיות – לא-לבן. אנסרי לוקח את ההומור הלוזרי הזה ומשלב אותו עם חוויותיו כזר באמריקה ובהוליווד. על הדרך הוא יוצא לדייטים, עושה אודישנים, מתיייעץ עם אבא שלו (בתפקיד אבא שלו) ועוד. נטפליקס כמובן הם אלה ששמו עליו את הז'יטונים. על פי הטריילר הזה, נראה שהם הימרו נכון גם הפעם.

6 בנובמבר (זה ממש קרוב!) בנטלפיקס.

Band Of Robbers

הדור הצעיר של יוצרי הקולנוע האמריקאים ממשיך ליצור סרטים אסתטיים, מוזרים, מודעים לעצמם ואירוניים. הפעם, האחים אהרון ואדם ני יצרו קומדיית פשע על חבורה של גנבים צעירים, רק מה? שניים מהם הם האקלברי פין וטום סוייר, גיבורי הספרים של מארק טוויין. זה נראה כמו ערבוב בין ווס אנדרסון, הרמוני קורין, סופיה קופולה ואדגר רייט – או בקיצור – מבטיח. קייל גאלנר הוא האק, אדם ני (מיוצרי הסרט) הוא סוייר וחניבעל בורוס ("ברואד סיטי") ומליסה בנואה ("סופרגירל") סוגרים קאסט של צעירים על סף פריצה.

15 בינואר בארה"ב.

Don Verdean

כן כן, זה ישראל שם ברקע. וכן כן, היוצר של הסרט הזה הוא ג'ארד הס, היוצר של "נפוליאון דיינמייט" – סרט הקאלט ההיפסטרי מ-2004. מאז "הצביעו לפדרו", הס לא ממש הצליח לשחזר את ההצלחה. הסרט האחרון שלו, "ג'נטלמן ברונקוס", זכה להתעלמות די גורפת. עכשיו נראה שיש לו הזדמנות טובה לחזור לעניינים, עם סם רוקוול המדהים בתפקיד הראשי, ובעיקר, סיפור מעורר מחלוקת שנוגע באחת הנקודות הכי רגישות של אמריקה: הכנסייה הנוצרית. רוקוול משחק ארכיאולוג דתי שמגיע לישראל ומזייף ממצאים תנ"כיים (הגולגולת של גוליית – ענק), דני מקברייד, וויל פורטה ואיימי ריאן גם בפנים, ברמות שונות של פרודיה על נוצרים מטומטמים. ג'מיין קלמנט הניו זילנדי משחק את "בועז" וקולו העברי של יניב מויאל מככב בטריילר. פספסתם את ההזדמנות שלכם להיות פדרו הישראלי. 

11 בדצמבר בארה"ב.

עוד ב-mako תרבות: 

The Ridiculous 6

אדם סנדלר הוא ז'אנר של איש אחד. אז הנה עוד סרט אדם סנדלרי, עם כל מה שמשתמע מכך: האווירה הפרודית (8 הנתעבים הופכים ל-6 המגוחכים), התפקיד הראשי של סנדלר (יתום טיפש וטוב לב, שהפעם גודל על ידי אינדיאנים), הקאסט (החבורה המצופה, כולל שניידר, ספייד, ווילסון, טורטורו ובושמי. אליהם נוספים ונילה אייס, ניק נולטה וטיילור לאוטנר), הבלגנים על הסט (לפני כחצי שנה עזבו את הצילומים שחקנים ממוצא ילידי-אמריקאי במחאה על הייצוג של תרבותם בסרט) והאווירה הכללית של "הבדיחות הכי טובות נמצאות בטריילר". ההבדל היחיד הוא שהסרט הזה הוא הראשון מבין ארבעה תחת החוזה של סנדלר עם נטפליקס. האם זו תהיה הטעות הגדולה הראשונה של הרשת שעושה (כמעט) הכל נכון? אם מישהו יכול להרוס את המוניטין המושלם של נטפליקס, זה אדם סנדלר.

11 בדצמבר בנטפליקס.

Daddy’s Home

וויל פארל הוא ז'אנר של איש אחד. אז הנה עוד סרט וויל פארלי, עם כל מה שמשתמע מכך: האווירה הרגשנית (אבא חורג ואב ביולוגי נלחמים על אהבת הילדים), התפקיד הראשי של פארל (אבא טיפש וטוב לב), הקאסט (מארק וולברג שוב כאן, לינדה קרדליני בתפקיד בת הזוג התמימה), הומור הפציעות הפיזי האהוב כל כך על פארל והאווירה הכללית של מלחמה שהולכת ומסלימה לאורך הסרט. גם חניבעל בורוס (הוא בכל מקום), תומס היידן צ'רץ' ואלסנדרה אמברוסיו בפנים.

28 בינואר בישראל ככל הנראה.