מוצאים את דורי

טיזר ראשון לסרט הבא של פיקסאר, ההמשך ל"מוצאים את נמו" מ-2003, נחשף בתכנית האירוח של אלן דג'נרס שמדובבת כמובן את דורי - הדגה שלא מסוגלת ליצור זיכרונות וזוכה עכשיו לסרט בכיכובה. הטיזר לא מגלה הרבה על עלילת הסרט, אבל משרה אווירה פיקסארית שמחה-עצובה כללית ומניח את התשתית ל"מסע" שיהווה את עלילת הסרט. לצד דג'נרס ישמיעו את קולם אלברט ברוקס, אד אוניל, דיאן קיטון, טיי בורל, ווילם דפו ויוג'ין לוי. גם אידריס אלבה ודומיניק ווסט הוזכרו כאפשרויות למדובבים מפתיעים. אם אתם מתבאסים שגם פיקסאר נפלו לעולמות ההמשכונים ואיבדו את המקוריות המפורסמת שלהם, אל תדאגו – הסרט הבא אחרי "מוצאים את דורי" יהיה "מכוניות 3"!         

17 ביוני בקולנוע

Shades Of Blue

ג'יי-לו המקורית, ג'ני פרום דה בלוק, ג'ניפר לופז האגדית, חוזרת (אחרי יותר מ-20 שנה) לטלוויזיה. לופז תככב בסדרת מתח משטרתית ברשת NBC בתפקיד הבלשית סנטוס, אם חד הורית ושוטרת מושחתת למדי. מהטריילר העמוס הזה אפשר להבין שסנטוס נתפסת על ידי ה-FBI והופכת לחפרפרת בצוות המושחת של הבוס הוותיק שלה, בגילומו של ריי ליוטה, שממשיך חזק בטייפקאסט של המאפיונר שהוא קצת שוטר או השוטר שהוא קצת מאפיונר. השחקנית דריה דה מטאו ("הסופרנוס", "ג'ואי") תצטרף בהמשך העונה כבלשית נוספת בתחנה.

24 בינואר ב-NBC

Warcraft

בשנים האחרונות כבר חלפו על פנינו כמה סרטים המבוססים על משחקי מחשב. אף אחד מהם לא היה מוצלח מספיק כדי לקבל חיים משל עצמו. עכשיו מגיע הסרט הזה, המבוסס על אחת מסדרות המשחקים החזקות ביותר אי פעם, וגם הבמאי שנבחר למשימה, דאנקן ג'ונס, מטפח פילמוגרפיה קצרצרה אך מרשימה עם "ירח" ו"קוד מקור" (והוא גם הבן של דייויד בואי). אבל האמת היא שנראה כי גם הפעם הסרט לא יצליח להותיר חותם גדול יותר מ"וואו, זה ממש דומה לסרטים שכבר ראינו". בטריילר: הרבה יצורים, חלקם מעופפים, הרבה קרבות ענק ממוחשבים, הרבה שאגות ומוזיקה דרמטית, הרבה הרבה אפקטים, חלקם טובים יותר וחלקם פחות, ותינוק אחד שננטש בתיבה קטנה על המים סטייל משה.

10 ביוני בקולנוע

טרנספרנט - עונה 2

טיזר ראשון לעונה השנייה של הסדרה הנהדרת של אמזון. בקטע הקצר והמוצלח הזה (ככה אנחנו אוהבים טיזרים, אגב - סצנה קטנה, ולא סלט של קטעים נבחרים) כל משפחת פפרמן עומדת לצילום משפחתי במה שנראה כיום חתונתם של שרה ותמי. בלבן בוהק ובקומפוזיציה מיוחדת הם מדגמנים חיוכים ובלגן, עד שהצלם פונה למאורה (ג'פרי טמבור בתפקיד שגורם לקלישאה "תפקיד חייו" להחוויר) "אדוני" והיא מיד עוזבת. התגעגענו.

11 בדצמבר באמזון (ואצלנו ב-HOT VOD בסמוך לשידור)

Star Wars: Battlefront

מיני היסטוריה במדור הטריילרים שלנו: טריילר למשחק וידאו! ומי אחראי לשינוי המדיניות שלנו אם לא מערך היח"צ של "מלחמת הכוכבים", שממשיך לירות בכל התותחים במקביל, בעוצמה ובדיוק. אז משחק הוידאו שילווה את צאת "הכוח מתעורר" זוכה לטריילר של ממש, כולל אנה קנדריק, רפרנסים לסדרת הסרטים המיתולוגית, אפקטים מדהימים ווייב "סטאר וורסי" כיפי אופייני. אנחנו לא ממש מבינים במשחקי וידאו אז רק נאמר שזה נראה כיף ושאנחנו אוהבים את אנה קנדריק.

17 בנובמבר במקום בו קונים משחקי וידאו. ל-PC, Xbox ופלייסטיישן 4