טכנית, דניאל קרייג הוא עדיין ג'יימס בונד. קרייג עומד בחזיתו של מותג הסרטים המצליח מאז 2006, וכיכב בארבעה סרטים: קזינו רויאל, קוואנטום של נחמהסקייפול וספקטר - האחרון שבהם יצא כבר לפני שנתיים וחצי, וסרט נוסף בכיכובו של קרייג מתוכנן כרגע לסוף 2019. שום פרטים אודותיו עדיין לא שוחררו (למעט זהותו של הבמאי: דני בויל), אבל מה הבעיה להרים שובר קופות מתוחכם ואלגנטי בשנה וחצי? אנחנו עושים את זה מתך שינה.

במקביל, חרושת השמועות אודות המחליף הצפוי לקרייג מסרבת לגווע. רגע לפני צאת ספקטר, קרייג אמר בראיון שהוא מעדיף "לחתוך ורידים" מאשר לחזור לסיבוב נוסף כסוכן החשאי בשירות הוד מלכותה, אבל הנה אנחנו כאן ולפרקי הידיים של דניאל קרייג - שלום. ובכל זאת, מישהו יצטרך לרשת אותו בתפקיד, ושמועה עיקשת - כזו שנמשכת כבר שנים - קושרת את שמו של אידריס אלבה (ת'ור, המגדל האפל). ואכן, לאלבה יש את כל הנתונים: הוא גבר כנראה-סטרייט נאה להכעיס ממוצא בריטי. אלה באמת כל הדרישות מבונד עד כה, וליהוק של שחקן שחור נראה כמו צעד מתבקש לסדרה שרוצה לצעוד סוף-סוף אל המאה ה-21.

אחרי ששמועות נוספות על ליהוקו לתפקיד בונד סחפו את הרשת בסוף השבוע האחרון, אלבה החליט להגיב, ופרסם בחשבון הטוויטר שלו את התמונה הבאה, בצירוף הכיתוב "שמי אלבה. אידריס אלבה" -

האינטרנט, כדרכם של אינטרנטים, איבד את זה. עשרות גולשים מיהרו להתייחס לציוץ של אלבה כאל הודעה רשמית על ליהוקו, והביעו שמחה רבה בעקבות הידיעה:

60,000 לייקים לאחר מכן, אלבה נאלץ לפרסם הבהרה. ולא, הוא לא הסביר לנו את הפילטר המכוער שבחר לתמונתו. אלבה פרסם ציוץ נוסף - יו נואו, כי הקודם עבד טוב כל כך - בו כתב "אל תאמינו להייפ". כלומר, למרות שהיינו שמחים לבשר לכם על ג'יימס בונד חדש, לצערנו אתם תקועים עם קרייג לעוד סרט אחד לפחות ואחריו - אין לדעת.