רוברט דאוני ג'וניור
רוברט דאוני ג'וניור קיבל פרס על זה שהוא מבוגר
טקס פרסי הסרטים של MTV אף פעם לא היה יוקרתי במיוחד – אחרי הכל, זה הטקס שבו מעניקים פרס לנשיקה הטובה ביותר (אנסל אלגורט ושיילין וודלי מ"אשמת הכוכבים") ולהופעה הטובה ביותר ללא חולצה (זאק אפרון ב"שכנים" –כמובן). "אשמת הכוכבים" גרף את רוב הפרסים הגדולים, כולל את פרס הסרט הטוב ביותר והשחקנית הטובה ביותר. פרס הסרט המפחיד ביותר הלך ל"השכן ממול", ואת פרס מפעל החיים קיבל רוברט דאוני ג'וניור - על פועלו בתחום האקשן וקומדיות הנעורים.

הקומיקאית המעולה איימי שומר הנחתה את הטקס, ועשתה כמיטב יכולתה לעורר שערוריות ופרובוקציות, כולל בדיחות על המעמד המדרדר של MTV ("אל תדאגו אם הנאומים שלכם ארוכים מדי" היא אמרה לקהל "MTV בלאו הכי מסרבים לשדר מוזיקה") ומערכון בכיכובה של אמבר רוז על אוננות נשית.

אבל את הערב גנב וין דיזל, שעלה לבמה כדי להעניק את פרס פופקורן הזהב לשחקנית הטובה ביותר. "בפעם הקודמת שהייתי על הבמה הזאת, הייתי עם אחי הקטן פאבלו" אמר דיזל, מתייחס לכוכב המנוח פול ווקר שהלך לעולמו ב-2013. אחר כך דיזל התחיל לשיר בהפתעה כמה שורות משיר הנושא של "מהיר ועצבני 7" “See You Again”. אף עין יבשה לא נשארה בקהל.

"מהיר ועצבני 7" שבר שיאי צפייה בישראל ובעולם, ו"מהיר ועצבני 8" כבר נמצא בתכנון. דיזל אמר על הסרט הבא בסדרה: "'מהיר ועצבני 7' היה עבור פול, 'מהיר ועצבני 8', יהיה מפול". אין לנו מושג מה זה אומר, אבל נדמה לנו שנכונות לנו עוד הרבה דמעות בדרך.

עוד ב-mako תרבות: