אין תמונה
חתיך ומיליארדר

הסרט אחרון בסדרת ג'יימס בונד, "סקייפול", ממשיך לשבור קופות ברחבי העולם, ועכשיו גם שבר שיא נוסף לסרט בסדרה - חצה את קו מיליארד הדולר והפך לסרט המצליח ביותר בסדרה אי פעם. "סקייפול הוא הסרט השלישי השנה שחוצה את קו המיליארד, השניים האחרים הם "הנוקמים" ו"עליית האביר האפל" (שהוקרנו באיימקס ובתלת מימד, מה שמייקר את הכרטיס ומגדיל את רווחיהם). לאורך ההיסטוריה היו 13 סרטים שעברו את קו מיליארד הדולר.

ומה עוד קורה בקופות הקולנוע ברחבי העולם? ובכן, "ההוביט" קורה. שבוע שלישי ברצף ש"ההוביט" הניצב בראש שוברי הקופות, וזאת למרות שני השחקנים החדשים שהצטרפו לטבלה - "גאנגו חסר מעצורים", סרטו החדש והמדובר של קוונטין טרנטינו, ו"עלובי החיים", המועמד החזק לאוסקר בכיכובה של אן האת'וויי. אבל בעוד ההוביט ממשיך לדהור עם 32.9 מיליון דולר בסוף השבוע, "ג'אנגו", בסופ"ש הראשון להקרנתו מסתפק ב-30.7 מיליון ו"עלובי החיים" ב-28 מיליון ובמקום השלישי.

באסה ל"ג'ק ריצ'ר", דרמת הפעולה והפשע בכיכובו של טום קרוז שנוחתת במקום החמישי עם 14 מיליון דולר, אפילו פחות מ"הדרכה הורית", קומדיית קשישים בכיכובם של בט מידלר ובילי קריסטל שגורפת 14.8 מיליון דולר. אחת הסיבות היא ש"ג'ק ריצ'ר" יצא לאקרנים קצת אחרי הטבע הטראגי בניוטאון, מה שפגע לא מעט בהכנסותיו.

במקום השישי בטבלת שוברי הקופוצ אפשר למצוא את "This is 40" בכיכובם של פול ראד ולזלי מאן עם 13.2 מיליון דולר, ואחריהם את סרט האוסקרים "לינקולן", של סטיבן ספילברג, עם 7.5 מיליון דולר.

בואו לפייסבוק שלנו!