עשור לאחר מותה של הבמאית והמחזאית ענת גוב, ובזמן שהסרט התיעודי על אודותיה זוכה להצלחה, יופק סרט בריטי-ישראלי בכיכובה של אנדי מקדואל ("ארבע חתונות ולוויה אחת", "עוזרת בית") על פי המחזה שלה "סוף טוב". לפי דיווח במגזין התרבות והבידור האמריקאי "דדליין", את הסרט - "My Happy Ending" - יביימו הישראלים שרון מימון וטל גרניט (שיצרו יחד גם את "מיתה טובה" ו"הנשף").

המחזה הסאטירי "סוף טוב" עלה בתיאטרון הקאמרי ב-2011 וביימה אותו חברתה הקרובה של ענת גוב, עדנה מזי"א. הוא מספר על שחקנית תיאטרון בשם טליה (בגילומה של ענת וקסמן) שמגלה שהיא חולה בסרטן מתקדם ועל ההתלבטות שלה לגבי הטיפול הכימותרפי לצד חברותיה למחלקה האונקולוגית. כמו גוב עצמה, שנפטרה ב-2012, טליה מחליטה שהיא לא מעוניינת בטיפול הרפואי המקובל ובוחרת לחיות עד הסוף בלעדיו. בגרסה הבריטית, המצטלמת על פי "דדליין" בוויילס, העלילה זהה, אך מתקיימת מחוץ לישראל: מקדואל מגלמת בה כוכבת הוליוודית שמגיעה למחלקה אונקולוגית בבית חולים בבריטניה.

ענת וגידי גוב  (צילום: ורדי כהנא)
ענת וגידי גוב בצילום של ורדי כהנא, מתוך "ענת גוב, על החיים ועל המוות" | צילום: ורדי כהנא

מקדואל בת ה-63 הייתה מועמדת לשלושה פרסי גלובוס הזהב, ובימים אלה משחקת בסדרה "עוזרת בית" בנטפליקס, לצד בתה מרגרט קוואלי. "עוזרת בית" מבוססת גם היא על סיפור אמיתי, במקרה זה ספר שכתבה סטפני לנד על חוויותיה כאם חד הורית שיצאה ממערכת יחסים מתעללת והחלה לעבוד כמנקה בזמן שהיא נאבקת בביורקרטיות והקשיים היומיומיים הכרוכים בלהיות ענייה בארה"ב. מקדואל משחקת שם את אימה של הגיבורה.  

השנה יצא הסרט התיעודי "ענת גוב, על החיים ועל המוות", שיצרו תמר טל ענתי ואריק קנלר. הוא הוקרן בפסטיבל דוקאביב ובבתי הקולנוע וישודר בחודש הבא בערוץ 8 של HOT. 

שחקניות נוספות שלוהקו ל-"My Happy Ending" הן מרים מרגוליס ("עידן התמימות"), סאלי פיליפס ("ברידג'ט ג'ונס") וראקי תקראר ("חינוך מיני"). המפיקות הישראליות של הסרט הן טליה קלינהנדלר ואסנת הנדלסמן קרן, וברשימת המפיקים נמצאים גם משה אדרי, טמירה ירדני, אריק קנלר ובוני טימרמן.