"היו זמנים בהוליווד" הגיע סוף סוף לישראל, הביקורות חלוקות אבל על דבר אחד אפשר להסכים - אנחנו רוצים לראות עוד ממרגו רובי. כבר סיפרנו על כך שהדרך של רובי לתפקיד הייתה מיוחדת, היא כתבה מכתב לקוונטין טרנטינו ולא הייתה צריכה לעבור אודישן, אבל מתברר שזה לא הדבר הכי מוזר שהיא עברה במסגרת העבודה על הסרט.

בראיון לאתר Empire, סיפרה רובי על החוויה הבלתי נשכח של קריאת התסריט. רובי גילתה שטרנטינו לא אסכים לשלוח לה את התסריט ושמר אותו קרוב אליו, כמה קרוב? הוא הוציא אותו רק למטבח. "לא היה שום 'אני אשלח לך את התסריט במייל', זה היה יותר - 'את יכולה לשבת פה ולקרוא, אבל אני לוקח את זה בחזרה'", שיחזרה רובי.

אפשר להבין למה טרנטינו נזהר כל כך, הוא כנראה חשש שמה שקרה לו עם "שמונת השנואים", יקרה גם עם סרטו החדש. כזכור, גרסה מוקדמת של התסריט של "שמונת השנואים" דלפה והסתובבה בהוליווד וטרנטינו הכעוס רצה לגנוז את הסרט כולו בגלל התקרית.

"זה היה אחד הרגעים הכי סוריאליסטים בחיי, ישבתי על ספסל במטבח שלו. היה עותק אחד של התסריט והיו עליו הערות ביד", תיארה רובי. אני קוראת לאט, אז ישבתי שם שעות כי התסריט ארוך מאוד. טרנטינו אמר - 'אני אלך לצפות ב'דקסטר'. ואני הופתעתי כי חשבתי שהוא יצפה בסרט איטלקי מתוחכם או משהו. אבל הוא אמר 'לא, אני ממש בקטע של 'דקסטר' עכשיו'. הוא המשיך להגיע למטבח ושאל אם סיימתי לקרוא כשהגעתי רק לחצי".

"הוא שאל 'את צריכה משהו?', זה היה אחרי שישבתי שם הרבה זמן אז ביקשתי בירה. הוא אמר שיש לו VB, שהיא בירה אוסטרלית שאף פעם לא ראיתי מחוץ לאוסטרליה. אינטרקציות כאלה קורות עם טרנטינו כל הזמן. אנשים מעריכים אותו כקולנוען, אבל הם מפספסים את הידע שלו בבירות".