רק בשבוע שעבר דווח כי "אהבה בשחקים: מאווריק" בכיכובו של טום קרוז הכניס כבר מיליארד דולר ממכירת כרטיסים ברחבי העולם. לצד האנרגיות המטריפות של קרוז, חלק גדול מההצלחה של הסרט מיוחס לפעלולי הטיסה המרשימים בו, שבוצעו על ידי פעלולנים, טייסים וצוות השחקנים במטוסים אמיתיים - במקום על ידי תוכנות מחשב כמו שהתרגלנו.

בעסקה שככל הנראה נחתמה במידה רבה בזכות ההצלחה האדירה של "מאווריק", הצליח במאי הסרט ג'וזף קוסינסקי למכור את סרטו הבא לחטיבת הסרטים של אפל TV פלוס, בהסכם שכולל הבטחה שהסרט יוקרן קודם באולמות קולנוע ורק אחר כך בשירות הסטרימינג. מי שצפוי לככב בסרט הוא בראד פיט בן ה-58, ובין המפיקים שלו נמצא גם נהג הפורמולה 1 האגדי לואיס המילטון.  

קוסינסקי התייחס להחלטה להמשיך בקו של "מציאות במקום עבודת מחשב" בראיון בחודש שעבר לאתר The Wrap. "ראינו איך אנשים הגיבו לצילום האותנטי של 'מאווריק', וזה גורם לנו להרגיש טוב עם הגישה הזאת, שהצופים מעריכים אותה", הוא אמר, "זה כמעט מצחיק לראות עד כמה צילום אמיתי שובה את ליבם של אנשים. הצעירים של היום לא רואים כאלה דברים בכלל, הם כל כך רגילים ל-CGI (תמונה שנוצרת על ידי מחשב) בסרטים מסחריים, שכשאנחנו מצלמים את המציאות, זה מרגיש חדשני". 

לפי קוסינסקי, "זו בדיוק הגישה שאנחנו לוקחים איתנו גם לפרויקט של 'פורמולה 1'. לצלם מרוצים אמיתיים ומכוניות אמיתיות ולתפוס את הרגע. זה יהיה מאתגר, אבל גם מרגש מאוד עבורי". 

מה הלוז – 24.5 - סרטים - אהבה בשחקים מאווריק (צילום: פורום פילם)
טום קרוז ב"אהבה בשחקים: מאווריק" | צילום: פורום פילם