אם צירוף המילים "ברוקלין בקהאם התארס לבת זוגו, ניקולה פלץ" נשמע לכם כמו גיבוב הברות לא ברורות, אתם בחברה טובה. בקהאם הוא, כפי ששמו מסגיר היטב, בנם הבכור של ויקטוריה ודיוויד בקהאם. הוא התבגר, עזב את הבית, עבר לניו יורק, חזר מניו יורק והשתקע שוב באנגליה, פרסם ספר צילומים ויצא לזמן מה עם השחקנית קלואי גרייס מורץ. פלץ, לעומת זאת, היא בו זמנית מישהי שלא כותבים עליה הרבה, אבל כל מילה שכותבים היא זהב טהור.

נתחיל בעובדות היבשות: ניקולה פלץ בת ה-25 היא שחקנית ילידת ניו יורק. אולי ראיתם אותה כבתו של מארק וולברג בסרטי "רובוטריקים", אולי אתם זוכרים אותה כבראדלי מ"בייטס מוטל" ואולי - אם כי לא סביר - אתם זוכרים אותה מהקליפ "7 Things" של מיילי סיירוס. היא משחקת מגיל צעיר, והופעתה המקצועית הראשונה הייתה בגיל 13, לצדו של ג'ף דניאלס בהפקה יוקרתית של המחזה "Blackbird". תגידו שזה מאוד מרשים שבת 13 קוטפת תפקיד משחק ראשון בתאטרון ניו יורקי נחשב ונגיד לכם שנכון, אבל יש מצב שמשפחת פלץ משכה כמה חוטים בשביל לשלב את ניקולה בקאסט השחקנים.

וזאת משום שניקולה היא בתו של תעשיין המזון נלסון פלץ, שירש מאביו עסק להפצת מזון מקורר והפך אותו לאימפריה כלכלית מרובת זרועות (הוא יושב כחבר דירקטוריון בקונצרן הקוסמטיקה פרוקטר אנד גמבל מחד, אבל גם בענקית הנדל"ן העולמית Legg, למשל), והוא בעל מניות מרכזי בפפסיקו, אחד מתאגידי המזון הגדולים בעולם. וכשאנחנו אומרים "מרכזי" הכוונה היא למניות בשווי של יותר ממיליארד דולרים, אשר הופכות אותו - בשילוב עוד עשרות רכישות, מיזוגים, תמלוגים וניירות ערך - לאחד מ-500 האנשים הכי עשירים בארה"ב, על פי הרשימה של המגזין הכלכלי "פורבס". נוסף על ניקולה, נלסון - אמריקאי ממוצא יהודי, כמובן - הוא אביהם של עוד 9 ילדים, בהם שחקן נוסף בשם וויליאם פלץ ושחקן הוקי מקצועי בשם בראד פלץ.

View this post on Instagram

⭐️⭐️⭐️⭐️

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

View this post on Instagram

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

כל זאת בשביל להגיע לסיפורים המעניינים ביותר על ניקולה פלץ, שראשיתם לפני יותר מעשור. ב-2009 פורסמה ידיעת רכילות במדור החברה של "ניו יורק מגזין" על כך שקלאודיה הפנר - בת זוגו של נלסון ואמה של ניקולה - זימנה במיוחד את אחד המשרתים בבית המשפחה לחדר שירותים ודרשה ממנו שינקה טיפות שתן שנקוו על מושב האסלה לפני שקלאודיה תתיישב עליה. הידיעה הולידה עוד ועוד ידיעות על התעמרותה של משפחת פלץ בנותני השירות שלה - בין היתר נאסר על העובדים בבית המידות של המשפחה לאכול את שאריות האוכל של המשפחה כיוון שאלה "מיועדות לאשפה" - וניקולה פלץ תוארה (אם כי לא בשמה. היא הייתה אז קטינה בת 14) כמי ש"הפכה לספורט את ההתעללות במשרתים, מנקים ומטפלות". דיווח נוסף כינה את בית המשפחה "בית אימים", וטען כי ניקולה נהגה לאיים על עובדות בבית שתגרום לפיטוריהם אם לא יעשו כדבריה, ובמקרה אחד אף הובילה לסילוקה של משרתת, בליווי מאבטחים, מהבית.

בנוסף, ב-2015 עמדה פלץ במרכזה של פרשה נוספת. השחקנית בלה ת'ורן סיפרה בראיון כי בתחילת דרכה בהוליווד נתקלה ב"נערה מרשעת מאוד" שאמללה את חייה בזמן שהשתיים היו בקשר חברי, ושהתנהגה בבריונות כלפי כל מי שפגשה. ת'ורן לא נקבה בשמות, אבל ציינה כי הנערה המרשעת עובדת בתעשיית הבידור (צ'ק), שהנערה ואחיה הם "מיליארדרים מאז שהיו קטנים" (צ'ק) ו"(הנערה) לא הייתה צריכה לעבוד בשביל שום דבר בחייה" (סוג של צ'ק). מדורי הרכילות סערו, ומספר אתרי בידור אף פרסמו כתבות שמנסות להבין מי היא אותה נערה מרשעת שבלה ת'ורן לא הסכימה להסגיר. בין השמות שהועלו היו האחיות קיילי וקנדל ג'נר, האחיות ג'יג'י ובלה חדיד ואפילו מיילי סיירוס ואריאנה גרנדה, אך לא ולא. שמועות מבוססות ביותר, שזכו לחיזוק בתחילת מערכת היחסים של פלץ ובקהאם, אישרו שניקולה היא-היא הסיוט ההוליוודי שפקד את בלה ת'ורן.

View this post on Instagram

i love ur tattoos

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

וכאילו ת'ורן לא סבלה מספיק, דיווח נוסף טען כי משפחת הפעילה את קשריה אחרי אותו ראיון, ודאגה ששמה של ת'ורן - שבאותן שנים עזבה את סדרות הילדים והחלה להשתתף בסרטים בוגרים יותר - לא יופיע בהקשרים חיוביים באתרי בידור חדשותיים ובחשבונות אינסטגרם מצליחים.

כל אלה, כאמור, שמועות לא מבוססות ותו לא, וכמובן שיש לתת לפלץ ליהנות מחמת הספק ומהעובדה שנראה שהיא קורצה בדיוק מהחומרים שהבקהאמים אוהבים.