התיאטרון הלאומי הבימה הציג היום את רפרטואר ההצגות לעונת 2015-2016 ולתחילת 2017. בין היצירות המסקרנות שעתידות להעלות על הבמה אפשר למצוא גרסה בימתית ל"הבן הטוב", ספרו של שי גולדן על חוויותיו כילד מאומץ; את ההצגה החדשה של מאור זגורי, "שחור שחור"; ואת המחזמר "אוויטה" בכיכובם של שירי מימון ורן דנקר.

רפרטואר 2015-2016 עומד בדגש על מחזאות ישראלית ויהודית, ויעסוק בנושאים מרכזיים העומדים במרכז סדר היום הישראלי. בין היתר, יועלו מחזות חדשים של יהושע סובול, חנוך לוין, אילן חצור, יגאל אבן אור, שחר פנקס, מאיה ערד ומאיה הפנר. כמו כן, תעלנה הצגות שהן עיבודים ליצירות ספרות ישראליות, יהודיות ובינלאומיות של סופרים ידועים, ובהם חיים נחמן ביאליק, דויד גרוסמן, ש"י עגנון, ג'ורג אורוול, האנס פאלאדה, היינריך פון קלייסט ופייר דה לאקלו.

עוד יעלו ההצגות "יהוא", בבימויו של אילן רונן (המנהל האמנותי של הבימה) ובהשתתפות גיל פרנק, אלון נוימן, דניאל סבג ואחרים; הדרמה הדוקומנטרית, "נעצר בחצות", בבימוי משה קפטן ובכיכובם של גילה אלמגור, רן דנקר, עידו ברטל ושמיל בן ארי; הקומדיה "משפחה עליזה" בבימויו של נתן דטנר ובהשתתפות נורמן עיסא, רובי פורת שובל וטל קלאי; הקומדיה "ז'אקו" בכיכובו של יעקב כהן ובבימויו של איציק ויינגרטן; ו"יחסים מסוכנים" בהשתתפות אסנת פישמן ואביב אלוש.