אין תמונה
תפני זמן לצילומים, הם מתכננים עוד ספר
גורמים מתוך ההוצאה לאור של טרילוגיית רבי המכר "מילניום" הודיעו אתמול (שלישי) שהם מתכוונים להוציא ספר נוסף בסדרת הספרים המצליחה בכיכובה של ההאקרית הפנקיסטית ליסבת סלאנדר. זאת למרות שהסופר המקורי של הטרילוגיה, סטיג לרסון, מת בשנת 2004 מהתקף לב בגיל 50.

החברה השוודית, Norstedts, גייסה למשימה את דויד לגרקרנץ, הכותב של "אני זלאטן" – ביוגרפיה על שחקן הכדורגל זלאטן איברהימוביץ'. לגרקרנץ יכתוב את הספר הרביעי בעלילותיהם של העיתונאי מיכאל בלומקוויסט והאספרגרית החביבה עלינו. הספר עתיד לצאת באוגוסט 2015.

לפני מותו עוד הספיק לרסון לכתוב חלקים מהספר הרביעי (בסך הכל תכנן הסופר לא פחות מ-10 ספרים בסדרה). אווה גדין, שעומדת בראש ההוצאה לאור של ספריו, הודיעה שהספר החדש לא יכלול את הקטעים שכתב לרסון ויהיה כולו יצירה מקורית של לגרקרנץ.

טרילוגיית מילניום מכרה מעל ל-75 מיליון ספרים ביותר מ-50 מדינות. כל שלושת הספרים תורגמו לעברית. הספר הראשון עובד לסרט שוודי ובהמשך יצאה לו גרסה הוליוודית בכיכובם של דניאל קרייג ("ג'יימס בונד") ורוני מארה ובבימוי של דיויד פינצ'ר ("מועדון קרב", "הרשת החברתית"). הסרט זכה להצלחה בקרב המבקרים והקופות וגם הספרים הבאים בסדרה עתידים לקבל עיבוד קולנועי משלהם.

>> בואו לפייסבוק שלנו