יאיר נחסם על ידי ג'ודי ניר

ותוהה, כמו כולנו: "איך ממשיכים מכאן?". האמת שזה די מצחיק, כי כל השמאלנים בטוויטר מעלים צילומי מסך של איך הם נחסמים על ידי יאיר, לרוב עם כיתוב סרקסטי דומה. כמובן שאם יאיר לא היה נחסם, הוא היה מגלה אצל ג'ודי שלפי חני, האסטרולוגית שלה, הצל של נסיגת מרקורי הסתיים ממש השבוע אבל תאומים עדיין בבית החמישי, בית הידידות, מה שעלול להוביל לקצרים בתקשורת בין בני מזל סרטן (יאיר) לאריה (ג'ודי).

יאיר מסביר לנו על דמוקרטיה

אבל... אבל... מי מחוקק את החוקים... והפרדת רשויות... ושוויון בפני החוק... שיעורי אזרחות בבית הספר... אה, פאק איט. יאיר פתח ויקיפדיה וזה מה שחשוב, בקרוב נראה ציוצים כמו "לכל ה*נאורים*: כיסא הוא רהיט נפוץ המשמש לישיבה. כיסאות רבים ניצבים ליד שולחנות ומהווים עמם מערכת אחת!!!". או "לכל ה*שמאלנים*: חגב בוגר יכול להגיע לאורך של 60 מילימטר. הוא בעל חיים צמחוני ובעל תפוצה עולמית רחבה!!" ויהיה בזה בערך את אותו היגיון אנרכיסטי פרוע ומרענן.

 

View this post on Instagram

מצפייה בנשיונאל ג׳אוגרפיק הגעתי לתובנה מאוד מעניינת. איך להקת אריות, אשר מונה בודדים, מצליחה לטרוף גנו, שנמצאים בקבוצה ענקית של אלפי פרטים? כל גנו בעצמו גדול וחזק פי כמה מאריה. הדרך היחידה של האריות לטרוף גנו, זה לבודד אחד מהקבוצה, ואז להכניע אותו כל להקת האריות ביחד. התגובה של שאר הגנו בדרך כלל היא שהם עומדים בצד ומסתכלים באדישות איך האריות טורפים את אחד מהם. מדי פעם, במקרים נדירים, שהאריות נטפלים לגנו בודד ומבודדים אותו מהקבוצה, כל שאר הגנו מחליטים להסתער ולהציל את אותו גנו בודד, וכשהם עושים זאת, האריות בורחים תוך כמה שניות על נפשם, מפני המון הגנו הזועם. האלגוריה שלי היא שלהקת האריות היא כמו הפרקליטות ושאר הדיפ סטייט . ושהגנו זה כמו נבחרי הימין. אם יפסיקו כל פעם להסתכל באדישות איך אחד מהם נטרף, אז יהיה פה שינוי. הגנו האדישים שמסתכלים על אחד מהם נטרף, לא מבינים שאחרי שהאריות יאכלו אותו וישבעו, למחרת הם יצודו אחד נוסף ולמחרת אחד נוסף וכך הלאה.

A post shared by Yair Netanyahu (@yair_netanyahu) on

יאיר עושה נשיונל ג'יאוגרפיק

האם הוא באמת צופה בנשיונל ג'יאוגרפיק או שזה כינוי לקטגוריית פורנו? מי יודע. מהצפייה בעולם הטבע הפראי יאיר גוזר אלגוריה פוליטית או, אם תרצו, סאטירה אורווליאנית, לפיה האריות הם הפרקליטות ושאר ה"דיפ סטייט" - כי כבר דיברנו על החיבה המדהימה לקונספירציות - והגנו הם נבחרי הימין שלא עומדים זה לצד זה ולכן נטרפים. זה בעצם פוסט "הבעיה של השמאל" קלאסי, פשוט של הימין ועם תפיסת מציאות בעייתית, שהפך לשרשורפלצת מצחיק שבו מתברר שיאיר התבלבל בין גנו לתאו (הוא לקח אחריות) וכוללת את התגובה היפה מכולן: "לא יעזור, אנחנו לא גנו, אנחנו יהודים".

יאיר מודה שהוא מכור לטוויטר

תובנה הגיונית לתשעים ציוצים וריטוויטים מדי שעה. לא נורא יאיר, אנחנו מכורים אליך.