פעם, לפני הקורונה, אחד הסרטים הכי מדוברים של 2020 היה "מהיר ועצבני 9", שהטריילר אליו הבטיח גם קאמבק מן המתים של אחת הדמויות האהובות בתולדות המותג - האן. הסרט אמנם היה צפוי לצאת לאקרנים כבר בחודש הבא, אבל בשל הנסיבות נדחה בשנה וכעת צפוי להגיע רק באפריל 2021. בינתיים, יש כאלה שכבר מסתכלים על הסרט הבא והעשירי בסדרה - כולל קאמבק מפתיע של הישראלית הכי גדולה בעולם.

על פי דיווח של בלוג הקולנוע We Go This Covered, אולפני יוניברסל נמצאים בימים אלה בקשר עם לא אחרת מאשר גל גדות, במטרה להחזיר אותה למותג הקולנועי שהכניס אותה להוליווד. על פי אותם דיווחים לא מאומתים, ישנה אפשרות כי גל תחזור לסרט העשירי - ואולי האחרון - בסדרה, ותשחזר את דמותה של ג'יזל ישר. הקאמבק של ג'יזל לסרט אמנם דורש מהלך תסריטאי משוכלל, מאחר והיא מתה כבר בפרק השישי בסדרה, אבל כפי שהמקרה של האן הוכיח - לא מדובר באתגר בלתי אפשרי עבור המותג. 

וזה לא עוצר כאן. על פי אותם מקורות, באולפני יוניברסל מתכוונים לשמר את המותג של "מהיר ועצבני" גם אחרי סיום הסדרה, וזאת באמצעות סרטי ספין-אוף נוספים. בהתחשב בסטטוס של גל בתור אחת הכוכבות הגדולות בהוליווד, האולפנים רואים בדמותה של ג'יזל באופציה האידיאלית עבור דמות שתזכה לסרט משלה. בנוסף, ההפקה סימנה את גל גם עבור סרט ספין-אוף אחר - גרסה כל-נשית של "מהיר ועצבני" עליה עובד בימים אלה, לפי השמועות, וין דיזל. 

אז מה הסיכוי של המהלך הזה לצאת לפועל? עוד מוקדם לדעת. הדיווחים המדוברים עדיין לא אומתו על ידי אף אחד מהצדדים, וגם אם כן - התפרצות הקורונה כבר הוכיחה כי היא מסוגלת לשבש לא מעט תכניות בהוליווד. מה שבטוח הוא שלמעריצי הסדרה בפרט, ולמעריציה של גל בכלל, לא תהיה התנגדות למהלך שכזה.

בחודש פברואר האחרון, בעקבות התגלית שדמותו של האן חוזרת מן המתים, קמו קריאות שונות ברשת שביקשו להחזיר גם את גל גדות למותג הקולנועי. "אם 'מהיר ועצבני' יכולים להחזיר את האן מהמתים, כל מה שאני רוצה זה שגל גדות תשחזר את התפקיד שלה בתור ג'יזל. זין על ההגיון", כתב אחד הגולשים. גולש אחר צייץ: "זה רשמי: בוודאות אין שום סיכונים או מוות בסדרת 'מהיר ועצבני'... אחלה. לא יכול לחכות לגל גדות והדמייה של פול ווקר".