השחקן אנדרו גארפילד נמצא באחד משיאי הקריירה שלו: הוא מככב ב"טיק, טיק... בום!", הסרט שביים לין מנואל מירנדה ("המילטון") בנטפליקס ונחשב כמועמד מוביל לזכות באוסקר על התפקיד. הוא משחק ב-"The Eyes of Tammy Faye" לצד ג'סיקה צ'סטיין, ו – זהירות, ספוילר – הוא גם מופיע בתפקיד אורח סודי ומפתיע ב"ספיידרמן: אין דרך הביתה" שיצא בחודש שעבר ושובר כל שיאי צפייה אפשריים (לפני שלושה ימים הוא הפך לסרט השמיני המרוויח ביותר בהיסטוריה, עשה עד כה 1.5 מיליארד דולרים ברחבי העולם, והיד עוד נטויה). היום נשמע מצחיק לחשוב על זה שהיה מותג שלא רצה אותו בתוך הקאסט – אבל בתחילת הקריירה שלו זה בהחלט קרה, וגארפילד היה הרוס מכך. אבל מה שבאמת מקומם בכל הסיפור הזה, זו הסיבה בגינה גארפילד לא נבחר לתפקיד.

בראיון חדש לאתר Entertainment Tonight סיפר אנדרו כי הוא היה "נואש" להצטרף למותג "נארניה" של דיסני בתפקיד הנסיך כספיאן, אותו תפקיד שהלך לבסוף לשחקן בן בארנס ("צל ועצם"). ומה הסיבה שגארפילד לא קיבל את התפקיד? לדברי השחקן, צוות הליהוק חשב שאין לו את המראה הנכון. או במילים אחרות, שהוא לא נראה מספיק טוב בשביל התפקיד.

אנדרו גארפילד, מתוך "טיק טיק בום" (צילום: MACALL POLAY/NETFLIX,  יח"צ)
בקרוב אוסקר? גארפילד ב"טיק... טיק... בום!" | צילום: MACALL POLAY/NETFLIX, יח"צ

"אני זוכר שהייתי כל כך נואש. עשיתי אודישן לנסיך כספיאן ב'סיפורי נרניה' וחשבתי, 'זה יכול להיות זה, זה יכול להיות זה'", סיפר השחקן בראיון. "והשחקן החתיך והגאון הזה בן בארנס קיבל את התפקיד. אני חושב שזה היה בסוף בינו לביני, ואני זוכר שהייתי אובססיבי", הוא שיתף.

לאחר שהתבשר כי לא קיבל את התפקיד, גארפילד הלך לסוכנת שלו ושאל, "'למה לא אני?'". הסוכנת לא רצתה לספר לו את האמת. "בסופו של דבר היא נשברה מהנדנודים הבלתי פוסקים שלי והייתה כזה, 'זה בגלל שהם לא חושבים שאתה חתיך מספיק, אנדרו'". אז הוסיף השחקן כי "בן בארנס הוא אדם חתיך מאוד ומוכשר. אז במחשבה לאחור, אני לא מאוכזב מההחלטה ואני חושב שהוא עשה עבודה יפהפייה". 

ובכלל, כל העדנה המחודשת שלה זוכה גארפילד מספקת לנו לא מעט סיפורים יפים. גארפילד גם חשף כי מכיוון שהוא וטובי מגווייר לא יכלו להגיע להקרנת הבכורה החגיגית של "ספיידרמן: אין דרך הביתה", הם החליטו לעטות מסכות וכובע בייסבול ולהתגנב להקרנה סדירה של הסרט בערב הראשון ליציאתו.