יש! אלוהים, כמה זמן עבר מאז ששמענו על תקרית מביכה, או איזה וידוי משפיל של ג'ניפר לורנס? הרבה יותר מדי זמן. ובאמת שאין דרך טובה יותר לפתוח את 2019 מאשר הסיפור היפה שלורנס סיפרה לאחרונה, בראיון לתוכנית הרדיו הפופולרית של האוורד שטרן. התוכנית של שטרן נחשבת למרחב בטוח לווידויים מהאזורים הגמישים למדי של החוק, ובטח שלא מתחשבת בטוב טעם ועידון. וטוב שכך, אחרת לא היינו שומעים איך לורנס - זוכת אוסקר ושחקנית מפורסמת שמרוויחה עשרות מיליוני דולרים לתפקיד, רק מזכירים - טלטלה בכוח מישהי שחסמה את דרכה לשירותים.

התקרית שתיארה התרחשה לקראת סופה של מסיבה שערכה אלן דג'נרס, בזמן שלורנס חיכתה למכונית שתיקח אותה לביתה. "עישנתי ג'וינט עם כמה ראפרים, והחומר שלהם שונה. אז נכנסתי ליקום אחר", פתחה השחקנית. "אז הלכתי לשירותים הכימיים לעשות פיפי. היתה אישה שחיכתה שם, והיא אמרה לי 'לא-לא-לא, תיכנסי', ואני עניתי 'את היית פה קודם - תיכנסי את'". ואז קרה הטוויסט: "אני בתוך השירותים ואז הבנתי: יש לה קקי. האישה הזאת צריכה לעשות קקי. אז יצאתי והלכתי אליה ואמרתי 'יש לך קקי'. והיא אמרה 'לא, אין לי. אני לא יודעת למה את אומרת את זה'".

עד כאן מדהים, אבל זה רק חצי מהסיפור. לורנס סיפרה: "פתאום, אחד המאבטחים תופס אותי כי לא הבנתי שאני תופסת את האישה הזאת בכתפיים, מטלטלת אותה וצורחת 'יש לך קקי! יש לך קקי!'. והמאבטח מתפוצץ מצחוק כי הוא שמע את כל השיחה, ואמר 'את לא יכולה לתפוס אותה ככה, אבל אני מסכים - היא צריכה לעשות קקי'". לורנס חתמה את העלילה המרתקת הזו כשסיפרה שהאישה האנונימית (כל אדם בעל פרטים על התקרית מתבקש באופן בהול להשאיר פרטים בתגובות) צחקה ולקחה את התקרית ברוח טובה. אין, ג'ניפר לורנס קלאסי.