גל החידושים לסרטי האנימציה הפופולריים של דיסני לא מפסיק להעסיק את העולם. בעוד "אלאדין" ו"מלך האריות" מצליחים בקופות, הם נתקלים בתגובות מעורבות מצד הקהל, המבקרים, וגם מאנשים שהיו מעורבים ביצירות המקוריות. עם כל הכבוד לביונסה, שכל דבר שהיא חתומה עליו הופך להיות אורים ותומים באופן אוטומטי (ודונלד גלובר, שהוא חותמת של איכות), הגרסה המקורית של "מלך האריות" היתה כל כך מדוברת ומרגשת כשיצאה בשנות התשעים, שהציפיות מהגרסה המחודשת היו כמעט לא ריאליות.

נכון לסוף השבוע האחרון, "מלך האריות" מושל בכיפה עם הכנסות של מעל 700 מיליון דולרים מסביב לעולם אחרי הקרנות של כשבועיים בלבד. הוא גם שבר שיא - מדובר בבכורה המכניסה ביותר אי פעם בחודש יולי, יותר מהשיאן הקודם - "הארי פוטר ואוצרות המוות". אלאדין" החדש, אגב, חצה בסוף השבוע את רף ההכנסות המכובד מאוד-מאוד של מיליארד דולרים. הנתונים האלה אולי מרשימים, אבל יש אדם אחד שפחות התרשם - טוני בנקרופט.

נכון, השם שלו אפילו לא מצלצל לכם מוכר, אבל הוא האנימטור שיצר את פומבה, אחת הדמויות האהובות ב"מלך האריות" המקורי, ושימש גם כאנימטור מפקח בעשיית הסרט. לאחר שצפה בחידוש, בנקרופט לא הסתיר את האכזבה שלו, ולמרות מערכת היחסים ארוכת השנים שלו עם דיסני, לא התבייש לומר את האמת. ״ראיתי הרגע את מלך האריות״, הוא צייץ בטוויטר. "מדובר ב-meh שנשמע מסביב לעולם". לציוץ הוא הוסיף את התגיות #סורי #נוטסורי, וגם תייג את דיסני ואת מלך האריות, כדי שדעתו חלילה לא תתפספס.

בציוץ אחר, הוא העלה השוואה בין הסרט החדש לישן, בסצנה המפורסמת בה סימבה, טימון ופומבה שרים את "האקונה מטאטה", והוסיף את הכיתוב העוקצני "אני לא צוחק, אתם צוחקים". בנקרופט עבד גם על הגרסאות המקוריות של "אלאדין" ו"היפה והחיה", וגם ביים את הסרט "מולאן" (שבעצמו יקבל חידוש לייב-אקשן שייצא בשנה הבאה) - אבל עד כה לא הגיב על החידושים של אף אחד מהסרטים האלה, מה שאומר שהטיפול ב"מלך האריות" הפריע לו במיוחד. אנחנו בעיקר מריעים לו על האומץ להעליב פרויקט של ביונסה.