אבטחה הוצמדה לעיתונאית חדשות 12 דנה ויס, כך אישר גורם במערכת החדשות. כמו כן, הוצמדו מאבטחים גם ליונית לוי, רינה מצליח, וגיא פלג, הכתב המשפטי של חברת החדשות. בימים האחרונים נשמעו קריאות לפגוע בוויס, כמו גם בעיתונאים אחרים בכלי תקשורת ישראליים, וחלקם אף קיבלו איומים מפורשים על חייהם. עיתונאים של חדשות 12, חדשות 13 וחדשות כאן 11 הותקפו על ידי אנשי ימין בזמן שדיווחו מהשטח בכמה ערים. בין השאר, אילה חסון הותקפה בלוד על ידי פורעים יהודים, יואב זהבי וצלם חדשות "כאן" הותקפו בדרום תל אביב וליאור קינן, כתבת חדשות 13, הותקפה באתר נפילת הרקטה ברמת גן.

השיח האלים נגד כלי התקשורת בישראל נוכח מאוד בכל הרשתות החברתיות מאז תחילתו של גל האלימות האחרון. יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, הוא אחד הצייצנים הבולטים בשיח הזה, ונוהג לכנות את מערכת החדשות של חדשות 12 "אל ג'זירה 12". נתניהו הבן גם פרסם הזמנה להפגנה מול חדשות 12 במהלך השבוע הקרוב ובה הקריאה "אומרים די להנדסת המוחות האנטי ציונית של התשקורת".

בתגובה לשרשור בטוויטר השבוע, העלה אחד הצייצנים תמונה של בניין קשת ברמת החייל וכתב: "הקש בגג דחוףף". עיתונאי "ידיעות אחרונות" רז שכניק העלה צילום מסך מחשבון האינסטגרם שלו, שבו שמחה לאיד בעקבות האיומים על דנה ויס, ואמירות כמו "בוגדת ועל בגידה משלמים בסקילה" ו"בצדק ככה צריך!", וכתב: "הייתי ממליץ למנכ"ל חברת החדשות להביא שמירה לכל הכתבים".

בחשבון האינסטגרם של ויס עצמה, מתחת לפוסט מיום הולדתה, כתבו מגיבים: "דם יהודי בידייך", "את בושה למדינת ישראל ולעם היהודי", "בוגדת מגעילה", וגם "מאחלת לך חרא כל החיים יא פח אשפה".