אדי מרפי ("מגלה את אמריקה") ומרטין לורנס ("בחורים רעים") היו מכוכבי הקולנוע הגדולים והמוכרים של שנות השמונים והתשעים, וגם שיתפו פעולה בסרטים "בומרנג" ו"מאסר עולם". מאז ימי צעירותם הרבה מים עברו בנהר; הם הקימו משפחות ובעשור האחרון הם בקושי נראו על המסך (מרפי כיכב במספר סרטים, אבל לא שימר את מעמדו ככוכב על). כעת, שני השחקנים חזרו לחייו אחד של השני (ולכותרות) – ובנסיבות מפתיעות: ילדיהם של הכוכבים נמצאים בזוגיות.

כן כן, מה שקראתם. בנו של מרפי ובתו של לורנס מצאו את דרכם זה אל זרועות זו, והם מתחזקים זוגיות אוהבות וחמה במיוחד. בסוף השבוע האחרון יסמין לורנס (25), בתו הבכורה של מרטין, כתבה ברכת יום הולדת מרגשת במיוחד לבנו בכורו של אדי, אריק מרפי. בפוסט שהעלתה בחשבון האינטסגרם שלה כתבה: "יום הולדת שמח, אהובי! זכיתי להכיר אותך ולאהוב אותך, זכיתי שתהיה לצידי. לחיי עוד הרבה ברכות, צחוק, וזיכרונות יפים! אני אוהבת אותך כל כך!".

מתוך "מאסר עולם" (צילום: Universal Studios, Getty Images)
אז, לא היה להם מושג שהילדים שלהם יגדלו ויתאהבו זה בזו. אדי מרפי ומרטין לורנס ב"מאסר עולם" | צילום: Universal Studios, Getty Images

גם אריק כבר שיתף את הקשר הרומנטי עם העולם, כאשר פרסם גם הוא פוסט מתוק בחשבון האינסטגרם שלו: "מאוהב בך עד מעל לראש", כתב אריק, ולא שכח להוסיף האשטגים כמו "החצי השני שלי" ו"אני אוהב אותך". ובכן, לא נשאר לנו מה לומר - רק להתמוגג.

למרפי, תאמינו או לא, יש עשרה ילדים; אריק הוא בנו הבכור, אותו הביא לעולם ב-1989, יחד עם חברתו דאז פאולט מקנילי. בעוד אריק כבר בן 32, בנו הקטן ביותר של השחקן – מקס צ'ארלס – הוא בן שנתיים וחצי בלבד. למרפי יש ילדים מכמה נשים שונות; לצד מקינלי, הוא שותף להורות גם עם ניקול מרפי, תמרה הוד, מלני בראון ופייג' בוצ'ר. גם ג'סמין, כאמור, היא בת בכורה במשפחתה; היא נולדה ב-1996 ללורנס ולאישתו דאז פטרישיה סאות'ל. ללורנס יש שתי בנות נוספות, ליאנה ואמארה, אותן הביא לעולם יחד עם אשתו לשעבר שאמיקה גיבס.

View this post on Instagram

A post shared by Jasmin Page Lawrence (@jasmin_lawrence)