שמו של ג'רמי רנר, כוכב יקום מארוול (הוא מגלם את הוקאיי בסרטי "הנוקמים") ובאופן כללי שחקן מוערך למדי עם שתי מועמדויות לאוסקר, נקשר לאחרונה בפרשיה מכוערת למדי. רנר נישא לשחקנית סוני פאצ'קו ב-2014, דבר שהשניים שמרו בהתחלה לעצמם לפני שרנר אישר את הדברים בראיון. הנישואים לא האריכו ימים, וכבר בחודש דצמבר באותה השנה, פאצ'קו הגישה תביעת גירושים מרנר, אחרי שלשניים נולדה גם בת משותפת בשם אווה. פאצ'קו, בעלת המשמורת על אווה, קיבלה מרנר תחילה דמי מזונות בסך 13,000 דולרים מדי חודש, אך הגידול בהכנסות של רנר (שוב, בעיקר הודות להשתתפותו בסרטי "הנוקמים" המצליחים) הוביל להסדר חדש, ורנר שילם לפאצ'קו 292,000 דולרים נוספים על גידולה של הילדה.

בחודש ספטמבר, הגישה פאצ'קו בקשה נוספת לשינוי הסדרי הראייה של רנר ובתם. היא דרשה לגדל את אווה לבדה, וביקשה גם שכל ביקור של רנר אצל בתו ייעשה בפיקוח. כחלק מהתביעה האחרונה, העידה פאצ'קו שרנר מרבה לצרוך סמים, וסיפרה גם שתקף אותה, קילל אותה, איים על חייה ואיים גם שישים קץ לחייו שלו אם לא תעניק לו משמורת משותפת על הילדה. במסמכים שהגישה לבית המשפט, סיפרה פאצ'קו שלרנר יש היסטוריה של התמכרויות, ושהוא נהג להתעלל בה מילולית ורגשית.

היא תיארה מקרה בו השאיר רנר מנת קוקאין על שידה בחדר הרחצה שלו בזמן שאווה שהתה בביתו, וצירפה צילומים של התכתבויות פרטיות, בהן נרמז שרנר החזיק בכספת את הדרכון שלה, ומנע ממנה לצאת עם אווה לטיול מתוכנן מחוץ לארצות הברית. "אמרתי לך מה התנאים בהם אוכל לעזור לך", כתב רנר באחת ההודעות, עליה השיבה פאצ'קו "אסור לך לקחת ממישהו את הרכוש הפרטי שלו". "את ירית ראשונה", השיב רנר, ופאצ'קו ענתה: "אמרתי שאם לא תחזיר לי את חפציי, אתלונן במשטרה. אני לא רוצה, ג'רמי, אבל נראה שאני חייבת". בהודעה אחרת, האשים רנר את פאצ'קו בכך שהיא ומשפחתה הם "נשאים של גן ההפרעה הבי-פולארית", ושהוא מקווה שלא הורישו אותו לאווה.

בעדותה, טענה פאצ'קו גם כי בחודש נובמבר שעבר, רנר - שהיה אז תחת השפעת אלכוהול וקוקאין - אמר שהוא "לא יכול להתמודד איתה יותר, והוא רק רוצה שתיעלם". באותו אירוע, רנר תחב לכאורה אקדח לפיו ואיים להתאבד, ואז גם ירה באוויר וחורר את תקרת ביתו. גם בתקרית ההיא, אגב, אווה נכחה עם רנר בבית.

סוני פאצ'קו (צילום: SplashNews)
סוני פאצ'קו | צילום: SplashNews

עורכי דינו של רנר השיבו לחלק מטענותיה של פאצ'קו. במסמכים שהגישו, טענו כי רנר מעולם לא סבל מהתמכרות, וטענו שפאצ'קו ממציאה את המקרים המתוארים כיוון שמעולם לא עבדה במשרה אמיתית, ולכן זקוקה לכספו של רנר. הם טענו כי בכל פעם שדרגת ההשתכרות של רנר עלתה, הדבר לווה גם בתביעה מצידה של פאצ'קו שטענה כי היא זכאית ליותר כסף, וכן שבת הזוג לשעבר מנסה לפגוע במוניטין הטובים של רנר ולכן מקפידה גם לתבוע אותו במקביל ליציאת סרטיו. לטענת רנר, פאצ'קו התרברבה בפני חבריה שהיא "לכדה נוקם" והציעה לחברותיה שתכיר להן שחקנים נוספים בקאסט כדי שגם הן יוכלו ליהנות מאורח חיים נהנתני.