אחת התופעות הבולטות של הקורונה היא סרטים וסדרות שקמים לתחייה בשביל איחוד וירטואלי של הקאסט, לרוב למטרות צדקה. אבל מה לגבי היום שאחרי? אמנם עוד מוקדם לדעת אם הפנטזיה אכן בדרך להתממש, אבל לפחות על סמך התכתבות משועממת אחת בין ג'ניפר לופז למתיו מקונוהיי - נראה שכשזה מגיע לסרט המשך ל"מארגנת החתונות", יש על מה לדבר.

ביום חמישי האחרון, לופז העלתה מזכרת מתוך הקומדיה הרומנטית בכיכובה משנת 2001. לופז תייגה בציוץ גם את מקונוהיי, וכתבה לו "אתה מספיק...", ברפרור לציטוט מתוך הסרט. מקונוהיי לא הסתפק בתגובה מתוקה או ברפרור קטן משלו, ובילה את שארית היום בהפקת סרטון מושקע למדי.

למחרת, מקונוהיי העלה את הסרטון המדובר, בו הוא מוצג מדבר בביתו אודות העבודה על הסרט. "ג'ניפר כבר לוהקה, והם חיפשו אחר גבר לתפקיד הראשי", נזכר השחקן בהליך הליהוק, "אני חושב שהתמודדנו עם שביתה של תסריטאים, אז, מה שזה שאומר זה שהמטרה הייתה ליצור כמה שיותר סרטים כמה שיותר מהר... התעשייה הייתה צריכה תוכן". מקונוהיי מסביר בסרטון כי הוא זוכר את אותו פרט מאחר ואותם אילוצים גרמו לכך שהוא "זכה לתשלום יפה מאוד". אותו תשלום נבע ככל הנראה מהעובדה כי שחקן אחר, ברנדון פרייזר, היה אמור תחילה לגלם את תפקידו של מקונוהיי בסרט, אך עזב את ההפקה ארבעה שבועות בלבד לפני תחילת הצילומים. _OBJ

בנוסף לתשלום הנאה שזכה לו, מקונוהיי מצא זמן בסרטון לעסוק גם בקולגה לופז: "ג'ניפר - והיא עדיין עושה את זה - תמיד קראתי לה איום מרובע. מה היא לא עושה? הבחורה הזו קורעת את התחת. היא לא רק מגיעה ומנפנפת את זה", סיפר. לפי מקונוהיי, הקולגה שלו מהסרט עובדת "כמו שעון, מדייקת בזה ומפציצה". לופז כמובן לא יכלה להישאר אדישה, שיתפה את הסרטון החדש של מקונוהיי וכתבה "בוא נעשה את זה שוב!".

לפי ראיון עם תסריטאי הסרט, מייקל ג'יי אליס, מהשנה שעברה, "מארגנת החתונות" אכן היה אמור להפוך למותג קולנועי של ממש. במקור, אליס תכנן להמשיך את הסרט עם שני סרטים נוספים, ואף עם סדרת טלוויזיה שתהיה מבוססת עליו. אחד מאותם סיקוולים, סיפר בזמנו אליס, הייתה אמורה לעסוק בחתונתם של מארי (לופז) וסטיב (מקונוהיי), אותה היו צפויות לארגן מארי עצמה וחברתה הטובה פני (ג'ודי גריר). 

"היא הייתה הופכת ל'בריידזילה' (כלה מהסיוטים, ר.א)", סיפר אליס בראיון למגזין אנטרטיינמנט וויקלי על דמותה של מארי בסרט שנגנז, "הם (מארי וסטיב) היו מבינים שאולי הם לא חיפשו האחד אחר השנייה באופן מציאותי, היו כמה שאלות רומנטיות מעניינות שם". ומה לגבי הסרט השלישי? שם, לפי אליס, מארי ההריונית וסטיב היו נפרדים, וארגון החתונה של בתם המשותפת היה גורם להם להתאחד. למרבה הצער, כל היוזמות האלו של אליס והיוצרים לא יצאו אל הפועל - אבל אם אתם שואלים אותנו, וכנראה שגם את לופז ומקונוהיי, עוד לא מאוחר להתחרט.