השבוע שעבר לא היה פשוט עבור כריס פראט, כוכב "שומרי הגלקסיה" ו"הנוקמים", שכן סקר אינטרנטי אחד בטוויטר, שביקש מהגולשים לבחור מי הכריס ההוליוודי הכי פחות אהוב עליהם - הוא, כריס אוונס, כריס המסוורת' או כריס פיין - הציב את השחקן באופן ברור במקום הראשון והלא מחמיא בעליל. זמן קצר אחרי ההכתרה, פראט כבר זכה לתמיכה משלל חבריו בהוליווד, רק שבאחד המקרים נראה שההגדרה "חבר" היא די נדיבה. 

אחד מהשחקנים שיצאו להגנתו של פראט הוא רוברט דאוני ג'וניור, כוכב "איירון מן" ששיתף איתו פעולה בסרטי מארוול השונים. דאוני ג'וניור הגדיר את פראט כ"נוצרי אמיתי שחי לפי עקרון, ומעולם לא הציג משהו חוץ מחיוביות והכרת תודה", ואף הציג הצעה לגולשים שובחרים לתקוף את השחקן: "תמחקו את החשבונות שלכם ברשתות החברתיות, תחשבו על הפגמים באופי *שלכם* ותעבדו *עליהם*, ואז תחגגו את האנושיות שלכם". לצד המסר הברור, דאוני ג'וניור שיתף גם תמונה משותפת שלו ושל פראט (ורק של שניהם) מסט הצילומים - רק שתוך זמן קצר כמה גולשים חדי עין זיהו את שהתמונה עברה מניפולציה. 

בתמונה המקרית, כך מתברר, פראט ודאוני ג'וניור לא היו היחידים בפריים. גם טום הולנד, שמגלם בסרטי מארוול את דמותו של ספיידרמן, נכח באותו רגע מתועד - ואפילו עמד בין שני השחקנים. אז לאן הולנד נעלם? התשובה, כך נראה, נמצאת אצל אחד מעוזריו של דאוני ג'וניור, שמן הסתם התבקש להסיר אותו בפוטושופ. "הצוות של רוברט דאוני ג'וניור ערך את טום הולנד בפוטושופ מחוץ לתמונה כדי לבצע בקרת נזקים לכריס פראט", כתב אחד הגולשים, "בגלל שלא הייתה להם שום תמונה אחרת של שניהם ביחד". 

אותו גולש הוא לא היחיד שהבחין בפער בין שתי התמונות והסיק ממנו מסקנות בנוגע לטיב היחסים בין פראט לדאוני ג'וניור. "תדמיינו שאתם העוזר של רוברט דאוני ג'וניור ומשלמים לכם כדי לערוך החוצה את טום הולנד בשביל כריס פראט", כתב אחד אחר, "רוברט דאוני ג'וניור טוען שהוא חבר של כריס פראט אבל לא הצליח למצוא תמונה אחרת שלו איתו".

ואם תהיתם מאיפה הגולשים בכלל השיגו את אותה תמונה מקורית, מומלץ לחזור לעמוד האינסטגרם של דאוני ג'וניור עצמו. בפברואר 2017, בעת העבודה על "הנוקמים: מלחמת האינסוף", השחקן היה זה שהעלה את התמונה המשולשת, וצירף לה את הכיתוב "בני האינסוף". באותו יום גם הולנד העלה תמונה דומה, וכתב: "אני לא מאמין שזה קורה לי ושאני עומד בין שתי האגדות האלה". שלוש שנים אחר כך, אפשר כבר להבין למה הוא לא האמין לזה.

View this post on Instagram

Infinity boys... click link in bio for yesterday's big #InfinityWar scoop! #Marvel ( cred @jimmy_rich)

A post shared by Robert Downey Jr. Official (@robertdowneyjr) on