בינואר 2020 הורשע השחקן משה איבגי בביצוע מעשה מגונה. ביולי 2021 ערעורה של המדינה התקבל, ואיבגי הורשע בביצוע חמישה סעיפים של מעשים מגונים והטרדה מינית כלפי ארבע נשים. בית המשפט גזר עליו 11 חודשי מאסר בפועל, אותם הוא מרצה בימים אלו בכלא חרמון. למרות זאת, בבית הקולנוע סינמה סיטי גלילות, תמונת ענק של השחקן עדיין מתנוססת על קירות המתחם.

בתי הקולנוע של רשת סינמה סיטי בכל הארץ מעוצבים כך שקירות המסדרונות מלאים בתמונות של שחקנים מישראל ומהעולם. אחת התמונות שייכת לאיבגי, ולמרות כי בימים אלו הוא מרצה עונש מאסר וכי עברו כמעט שנתיים מאז הרשעתו הראשונית בביצוע מעשה מגונה – סינמה סיטי משאירה את תמונתו תלויה בבית הקולנוע שבבעלותה.

איבגי החל לרצות את עונשו ב-29 בספטמבר וצפוי להשתחרר לכל המאוחר במאי 2022, אם אכן ינוכה שליש ממאסרו. נעמה שפירא, שחקנית ומחזאית שהעידה בתחקיר "עובדה" וב-"וואלה" כי הותקפה מינית על ידי איבגי כששיחקה לצדו בהצגה בשנת 2000, אמרה לאחרונה למגזין mako: "התחושה הברורה שלי היא שהוא לא לוקח אחריות אמיתית על מעשיו, ועדיין, אני שמחה שהוא מרצה את עונשו... גזר הדין לא משקף בשום אופן את היקף וחומרת המעשים. יש פער אדיר בין מה שניתן להוכיח מעל לכל ספק לבין מה שהתרחש במציאות, אבל גם העונש העלוב הזה הוא ניצחון לנשים שנפגעו והוכחה לכך שהדברים אכן קרו".

מסינמה סיטי נמסר בתגובה: "אנו מגנים אלימות מכל סוג שהיא. לצד זאת, לא בידנו לשכתב את ההיסטוריה ולצנזר זכר ליצירות עבר. בנוסף, אנו מבקשים להבהיר כי מדובר בהדפס קיר אחד מבין מאות רבות המכסים את קירות מתחם הקולנוע. בשנתיים האחרונות בהם פגע משבר הקורונה אנושות בענף הקולנוע, המשאבים המוגבלים שימשו לתחזוקה שוטפת של המתחמים ולא בהכרח לחידוש אלפי מטרים של הדפסי קיר".