סיבוב יחסי הציבור של "אהבה בשחקים: מאווריק" מתבסס ברובו על ההצלחה של הסרט הראשון, שזכה כבר למעמד קאלט. אבל נראה שבאולפנים מבינים שכוחו של טום קרוז ככוכב הוא לא מה שהיה בימים של צאת הסרט המקורי, והקהל מגיב הרבה יותר טוב לשותפו לסרט, מיילס טלר.

טלר מוכר בעיקר מתפקידו הנהדר בסרט "וויפלאש" ובהפיכתו לסמל מין בלתי צפוי, והמעמד הזה התחזק לאחרונה כשהרשת הוצפה בתמונות וסרטונים שלו רוקד ללא חולצה על הסט של "אהבה בשחקים: מאווריק", עם גזרה שהיא תוצאה ברורה מאוד של שגרת כושר מפרכת.

אחרי ששרירי הבטן שלו עשו גלים, עכשיו מגיע שלב ראיונות הלייט נייט, ובהופעה האחרונה שלו בתוכנית של סת' מאיירס, טלר חשף עובדה מפתיעה שהוא גילה במהלך צילומי הסרט - הוא אלרגי לדלק מטוסים, שהצליח לחדור עד לדם שלו.

טום קרוז, "אהבה בשחקים: מאווריק" (צילום: באדיבות פורום פילם, יחסי ציבור)
"זה היה רגע מאוד טום מצדו". קרוז ב"אהבה בשחקים: מאווריק" | צילום: באדיבות פורום פילם, יחסי ציבור

"נחתנו אחרי צילום סצנת טיסה, וחשבתי לעצמי 'אני לא מרגיש כל כך טוב'", הוא סיפר בראיון. "היה לי ממש חם והתחלתי להתגרד כמו משוגע. אז יצאתי מהמטוס, והייתי פשוט מכוסה בשלפוחיות, מכף רגל ועד ראש. הלכתי לרופא, עשיתי בדיקות דם, עשיתי אמבטיית שיבולת שועל עוד באותו הלילה. יש לי עור רגיש בלי קשר, האמת, עור אירי-סקוטי". בדיקות הדם חשפו ממצאים מעניינים - טלר סיפר שבדם שלו נמצאו דלק מטוסים, חומרי הדברה וחומר מעכב בעירה. 

החלק המשונה לא מסתיים שם, וטלר היה חייב גם לכלול אנקדוטה על קרוז, שכבר עשורים שההתנהגות הבלתי שגרתית שלו מרתקת את העולם. "ביום למחרת הגעתי לסט וטום שאל 'איך הלך מיילס? מה מצאו?'. אמרתי לו 'ובכן, טום, מתברר שיש לי דלק מנועים בדם' ומבלי למצמץ הוא ישר ענה 'כן, אני נולדתי עם זה, ילד'. זה היה רגע מאוד טום מצדו".