הצלחה היא הנקמה הטובה ביותר. דיאן קרוגר, שכיכבה בסרט "ממזרים חסרי כבוד" של קוונטין טרנטינו מ-2009, מספרת כעת כי במקור - הבמאי בכלל לא רצה שהיא תשתתף בסרט. קרוגר, כיום בת 45, גילמה כזכור את בריג'ט וון האמרסמארק, שחקנית גרמנייה ששימשה כמרגלת עבור בעלות הברית במלחמת העולם השנייה.

בפרק של הפודקאסט "Reign with Josh Smith", סיפרה קרוגר כי טרנטינו לא התלהב מהאפשרות ללהק אותה ל"ממזרים חסרי כבוד", והיו לו ספקות לגבי יכולותיה כשחקנית. קרוגר טענה כי היא נאלצה להתאמץ כדי להתקבל להיות חלק מאנסמבל הסרט המוערך. "הוא עשה אודישנים לכולם. הוא לא רצה לעשות לי אודישן כי הוא ראה אותי באיזה סרט שהשתתפתי בו, סרט שהוא לא אהב. אז הוא לא האמין בי מההתחלה. באמת, הסיבה היחידה בגללה הוא עשה לי אודישן היא כי לא נשאר עוד את מי לבחון לתפקיד".

דיאן קרוגר, מתוך "ממזרים חסרי כבוד" (צילום: באדיבות yes,  יח"צ)
בסוף, ההופעה שלה זכתה לשבחים רבים. דיאן קרוגר ב"ממזרים חסרי כבוד" | צילום: באדיבות yes, יח"צ

השחקנית המשיכה וסיפרה כי "הייתי צריכה לשלם בעצמי על הטיסה שלי מניו יורק כדי לנסוע לגרמניה כי הוא לא יעשה את זה, למרות שהוא, כמובן, אמריקאי - אבל הוא לא היה פוגש אותי בארצות הברית". לדבריה, "אז הייתי צריכה לעשות מאמץ וזה בהחלט עצבן אותי. אבל הייתי כזה 'אתם יודעים מה? שילך להזדיין! אני פשוט אעשה את זה ואוכיח לו שאני יכולה לעשות את זה'. ולמרבה המזל, הכל הסתדר". 

ואכן, הכל הסתדר, ואפילו יותר מזה - קרוגר זכתה לשבחים רבים על תפקידה בסרט, ואף זכתה בפרס גילדת שחקני המסך על הופעה יוצאת דופן של שחקנית בתפקיד משני. בפודקאסט, קרוגר הוסיפה כי החיים עשויים להיראות "לא הוגנים" לרגעים – אבל שאנחנו "חייבים לשנות את הנרטיב" עבור עצמנו. עוד היא אמרה כי בעיניה, היא הפיקה לקחים ממה שקרה – אבל היא בטוחה שגם טרנטינו עצמו למך מכך. "אני חושבת שגם בשבילו זה בטח היה שיעור. לפעמים אתה זה שמכניס אנשים לקופסאות, ואני בטוחה שגם אני כזו לפעמים. אתה חושב שהאנשים האלה יהיו משהו אחד, ואז הם לא". 

קוונטין טרנטינו (צילום: Mike Marsland/WireImage , Getty Images)
קוונטין טרנטינו. לא זיהה את הפוטנציאל של קרוגר מההתחלה | צילום: Mike Marsland/WireImage , Getty Images

"ממזרים חסרי כבוד", שעלה למסכים ב-2009, הוא סרטו השישי של טרנטינו, בדומה לסרטיו האחרים, גם הוא מתאפיין באלימות פואטית וגרפית ובהומור שחור. הסרט צולם בכמה אתרים, בהם גרמניה וצרפת. הוא מתרחש בצרפת הכבושה על ידי הנאצים, במהלך מלחמת העולם השנייה, ועוסק בשני קווי עלילה הקשורים בניסיון כפול ומקרי של גורמים יהודיים להפלת השלטון הנאצי: אחד מקווי העלילה עוסק ביהודייה-צרפתייה צעירה שברחה מהנאצים, והשני עוסק בקבוצת חיילים יהודים מצבא ארצות הברית, המכונה ה"ממזרים", שפועלים לנקמה אלימה בחיילים נאצים.