דרמה מאחורי הקלעים במחזמר: כוכבת המחזמר "מברוכ" ויוצאת "הכוכב הבא", ליה שקד, חשה ברע והתעלפה אמש (שבת) מאחורי הקלעים בהיכל התרבות בפתח תקווה. בהפק, "מברוכ" הוחלט להזמין אמבולנס ולפנות את שקד לבית החולים, והבוקר נמסר כי היא עדיין מאושפזת וסובלת מאנמיה.

את מקומה של שקד במחזמר תפסה אורחת מפתיעה - אלין גולן, שאימה אילנית מככבת בעצמה ב"מברוכ". "אלין לא חשבה פעמיים והצילה את ההצגה דקות לפני תחילת ההצגה מול קהל מלא", נמסר מהפקת המחזמר מבית היוצר של מאור זגורי. גולן כמובן לא חלק מהקאסט של המחזמר, ולא אמורה להכיר את הטקסט והתפקיד. "היא לקחה אוזנייה ודיקלמה את השורות ושיחקה מול אימה", נמסר מההפקה. בסרטון מההצגה אמש נראית גולן משחקת, כשמישהי מאחורי הקלעים לוחשת לה את הטקסט.

בסיום ההצגה אמרה אילנית לוי לקהל: "מי שלא שם לב אלין נמצאת פה על הבמה. היא באה איתי סתם. והשחקנית המקסימה שלנו ליה שקד חלתה, ואלין קפצה להצגה. היא לא מכירה, ובפחות משעה בנתה תפקיד. אני גאה בך כל כך". לאחר מכן הוסיפה לוי באינסטגרם: "שוק ממה שקרה לנו היום ב'מברוכ'. איכשהו הגענו למצב שהיא ואני יחד על הבמה. אני בשוק מהילדה מהטורפת שלי. אני גאה בך בטירוף".

"מברוכ" הוא עיבוד חופשי לסיפור סינדרלה, עם פסקול ים תיכוני: משירי זוהר ארגוב ועד עדן בן זקן. ליה שקד מגלמת את סאלי, נערה בת 17 מאשדוד, שמתגוררת עם אביה ואימה החורגת והמתעללת, אותה מגלמת אילנית לוי. כך יצא שאמש, כשגולן נכנסה לנעליה של שקד, היא שיחקה לצד אימה את בתה החורגת.