סלבס, הם בדיוק כמונו? כן, לפעמים, אבל לפעמים הם עושים דברים מאוד פריבילגיים, כמו למשל ללכת באמצע היום לאחד האמנים הכי לוהטים במנהטן ולקבל ממנו פורטרט זוגי. כך בילו שלשום ג'ניפר לורנס ובן זוגה, קוק מארוני, את יומם. השניים, כזכור, אישרו בפברואר האחרון שהם מאורסים.

הבילוי הזוגי הזה לא מקרי - מארוני הוא סוחר באמנות ובעל גלריה בניו יורק, ומכיר את כל האמנים החמים. הצייר במקרה הזה הוא ג'ואל מסלר, צייר בן 45 שהיה גם הוא סוחר אמנות בסצנה הניו יורקית במשך שנים, לפני שהחליט לפרוש ולהקדיש את זמנו לציור. בשנה שעברה הניו יורק טיימס פירסמו פרופיל על האמן, וסיפרו שהציורים שלו נמכרים בגלריות בעבור 12 אלף דולר לציור. אין לנו ספק שלורנס ומארוני קיבלו הנחה, או שאפילו קיבלו את הציור בחינם, בתמורה לכך שיקראו לצלמי פפראצי למקום - קשה לנו לחשוב על סיבה אחת שהם מנפנפים אותו ככה לראווה ברחוב, בעיקר כשמדובר - ותסלחו לנו על ביקורת האמנות - באחת היצירות המכוערות שמישהו אי פעם שילם עליה, לכאורה, עשרות אלפי שקלים.

ג'ניפר לורנס (צילום: SplashNews)
לא שופטים, אבל מכוער - לורנס, מארוני והדיוקן הזוגי | צילום: SplashNews

הציור, כמו שהייתם מצפים מאמנות עכשווית, הוא לא בדיוק ריאליסטי, ואם הייתם רואים אותו תלוי בגלריה כנראה שלא הייתם חושדים שמדובר בשחקנית המפורסמת. ולמען האמת, הוא הזכיר לנו ציור אחר, של אחת החברות הכי טובות של לורנס - איימי שומר. בספיישל הסטנדאפ האחרון שלה בנטפליקס, שומר שיתפה פורטרט שצייר עבורה בן זוגה, השף כריס פישר, וגם הוא לא בדיוק תופס את היופי של המושא שלו במדויק. מגמה הוליוודית או שבאמת האמנות איבדה כל ערך בעיני הציבור? תעלומה שנשאיר לחוקרים הרלוונטיים. בינתיים, השוו בעצמכם -