זה לקח כ-5 חודשים, אבל החקירה נגד במאי צילומי ההשלמות של "ליגת הצדק", ג'וס ווידון, אותה יזם כוכב הסרט ריי פישר (סייבורג), נגמרה. בהצהרה רשמית שהוציאה חברת וורנר מדיה בשבוע שעבר נמסר כי "החקירה שערכנו בנוגע ל'ליגת הצדק' הסתיימה ופעולות מתקנות ננקטו", אך לא פירטה בדיוק מה היו הממצאים שלה ואילו פעולות ננקטו.

גל גדות, אחת מכוכבות הסרט, נשאלה על החקירה במהלך ראיון שקיימה עם הפודקאסט "The Big Ticket", אך גם היא לא הצליחה לחשוף פרטים נוספים, משום שלטענתה לא עודכנה בהם. ובכל זאת, גדות הודתה כי גם היא לקחה חלק ומסרה עדות משלה. "אני יודעת שהם ערכו חקירה מאוד מקיפה", אמרה, "אפילו רק בשל כמות הזמן שאני ביליתי איתם. אני לא יודעת מה זה אומר, ואני סקרנית לדעת מה תהיה התוצאה".

פישר, לעומת זאת, צייץ הודעה שקיבלת מוורנר, אשר בישרה לו שהחקירה הסתיימה: "וורנר מדיה מעריכה את האומץ שלך לצעוד קדימה ולסייע לחברה ביצירת סביבת עבודה כוללנית ושוויוניות עבור העובדים והשותפים שלה". פישר הסביר כי "יש עדיין שיחות שצריך לנהל ופתרונות שצריך למצוא", והוסיף כי "חלק מהן ראיתם וחלק עדיין יגיעו". 

ריי פישר, 2019 (צילום: Jeff Kravitz/FilmMagic for HBO)
"יש עדיין שיחות שצריך לנהל ופתרונות שצריך למצוא". ריי פישר | צילום: Jeff Kravitz/FilmMagic for HBO

כזכור, בחודש יולי האחרון האשים פישר את ווידון, כמו גם שני מפיקים נוספים של הסרט, בהתנהגות לא נאותה על הסט. ווידון עצמו נקרא בשלב האחרון של הצילומים להחליף את הבמאי זאק סניידר, שנאלץ לפרוש עקב מות בתו. פישר טען כי ווידון הפגית התנהגות "דוחה, אלימה, לא מקצועית ולחלוטין לא מקובלת", וכי בכירים בחברה אפשרו זאת. 

בראיון שהעניקה במהלך סוף השבוע ללוס אנג'לס טיימס, גדות אמרה כי אמנם לא צילמה סצנות משותפות עם פישר, אבל "הייתה לי חוויה משלי עם ווידון, שלא הייתה טובה במיוחד, אבל טיפלתי בזה כשזה קרה. העליתי את זה בפני בכירים והם טיפל בזה. אבל אני שמחה שריי אומר את האמת שלו".