מותו הפתאומי של עומר דץ: יממה לפני לכתו של בנה הבכור עומר מהתקף אפילפסיה בגיל 30, כפי שפורסם הערב (חמישי), אורנה דץ הקדישה לו על הבמה את השיר "אהבה של אמא (חיים שלי)", של זהבה בן. דץ לקחה אמש חלק באירוע שנערך במועצה האזורית עמק חפר, לרגל יום האישה שצוין ברחבי העולם מוקדם יותר החודש, ב-8 במרץ.

"החיים כל כך שבריריים. אמש בכפר ויתקין אורנה דץ הקדישה את השיר 'אהבה של אמא' ('חיים שלי') לבנה עומר, והערב התבשרנו על האסון הנורא", כפי שכתבה בחשבון הפייסבוק שלה רנה מדברי-ששון, ששיתפה את התיעוד של דץ על הבמה.

דץ פתחה את הערב, שבו אירחה את יונה אליאן וסנדרה שדה על הבמה, לצד שירים ישראליים מכל הזמנים, באירוע שבו הופיעו השלוש וחלקו סיפורים באווירה קומית על חייהן האישיים.

כאמור, הודעה שנמסרה הערב מטעם המשפחה הודיעה על פטירתו של עומר, במסגרתה ביקשו לשמור על פרטיותם. "בננו הבכור עומר דץ נמצא היום מת מהתקף של אפילפסיה. ההלם והכאב קשים מנשוא, נודה לכם על התחשבות באבלנו הפרטי".

רבים הספידו את דץ, שהיה שחקן, זמר ובוגר הסטודיו לאומנויות של יורם לוינשטיין, שהשתתף בעונה הראשונה של "הכוכב הבא" ב-2013, שם הגיע כפיינליסט. "אדם נפלא ואוהב", אמר נורמן עיסא ששיחק עם דץ בהבימה. "צעיר מקסים ומרגש" הוסיפה יעל לבנטל. בעמוד האינסטגרם של "הכוכב הבא", נכתב: "הלב נשבר. מחבקים את המשפחה". עומר הניח אחריו כאמור את שני הוריו, משה ואורנה, ואת אחיו הצעיר, יועד.