התגעגעתם לאל וודס וקורותיה המקריים בעולם המבוגרים? גם אם התשובה שלכם היא לא, זה לא ממש משנה כי אולפני MGM נמצאים בישורת האחרונה להפיק סרט המשך שלישי בסדרת "לא רק בלונדינית". הסרט השלישי יאחד את כוכבת "שקרים קטנים גדולים", ריס ווית'רספון, עם הצוות המקורי שהיה אחראי לסרט הראשון.

האולפנים נמצאים בשלבי משא ומתן אחרונים עם התסריטאיות המקוריות, קירסטן סמית' וקארן מק'קאלן, שעיבדו את ספרה של אמנדה בראון לסרט הראשון שיצא בשנת 2001, וכך גם עם המפיק המקורי מארק פלאט וכמובן ווית'רספון, שתסייע הפעם גם להפיק את הסרט באמצעות חברת ההפקות שלה. לאחר שייסגרו כל החוזים, תחל מלאכת כתיבת התסריט כאשר במקביל יפנו MGM גם לבמאי הסרט המקורי, רוברט לוקטיק.

מה בדיוק יקרה בסרט? אין עדיין תסריט כאמור אלא רק רעיון, ובאולפנים שומרים אותו קרוב לחזה בינתיים. השערות מבוססות מדברות על כך שהסרט יעסוק בהעצמה נשית והעברת מסר מעודד לנערות ונשים בכל רחבי העולם. בסרט הראשון, כזכור, הצליחה אל להתעלות על הציפיות של הסביבה שלה ממנה ולהפוך לעורכת דין מצליחה. בסרט ההמשך היא כבר הספיקה להגיע לקונגרס ולחוקק חוק נגד ניסויים בבעלי חיים, וכל זאת תוך לבישת בגדים ורודים ונשיים מבלי להתנצל על כך. המפיקים מקווים למשוך חזרה לסרט את הקהל המקורי שגדל עליו, כמו גם לפנות לקהל חדש שיתאהב בקורותיה של אל החריפה.

לא פחות מ-17 שנה עברו מאז יציאת הסרט המקורי (שגרף 141 מיליון דולר בקופות, מול תקציב של 18 מיליון בלבד), ו-15 שנה מאז סרט ההמשך (שגרף 124 מיליון, מול תקציב של 45), כך שאין פלא שב-MGM מעוניינים להמשיך להפיק סרטים כאלו. איפשהו שם באמצע, הסרט גם הפך למחזמר מצליח שהופיע ברחבי ארה"ב. אם אכן הסרט ייצא לפועל, יהיה זה המותג המצליח השלישי של האולפנים, שיפיקו בשנים הקרובות גם סרטי המשך ל"קריד" ולג'יימס בונד.