הארלי קווין החדשה: תמונות פפראצי שפורסמו היום (שבת) מתוך צילומי "ג'וקר: טירוף לשניים" ("Joker: Folie à Deux") - סרט ההמשך ל"ג'וקר" משנת 2019 - חושפות בפעם הראשונה את גרסתה של הזמרת והשחקנית ליידי גאגא לדמות הקומיקס המיתולוגית של הארלי קווין. הסרט, שבו גאגא משתפת פעולה עם השחקן חואקין פיניקס והבמאי טוד פיליפס שכבר עבדו יחד ב"ג'וקר", צפוי לצאת לאקרנים רק בעוד שנה וחצי, באוקטובר 2024.

התמונות שפורסמו היום, וצולמו בניו יורק, מציגות בפעם הראשונה את המראה המעודכן של הארלי קווין - בעודה צועדת על מדרגות העירייה כשסביבה מאות ניצבים הקוראים לשחרורו של הג'וקר ממאסר. בניגוד לגרסאות קודמות של הדמות, הפעם התסרוקת של הארלי קווין לא כוללת את שתי הקוקיות שהפכו למזוהות איתה. עם צילומי הסרט החדש, גאגא מחליפה באופן רשמי את השחקנית מרגו רובי, שגילמה את קווין במספר סרטים מבית אולפני הקומיקס DC, בהם גם "יחידת המתאבדים" ו"ציפורי הטרף". 

ליידי גאגא כהארלי קווין על סט צילומי הסרט "ג'וקר 2 (צילום: getty images)
ליידי גאגא בתמונות ראשונות כהארלי קווין | צילום: getty images

צילומי הפפראצי של גאגא מגיעים לאחר שבחודש שעבר פיליפס חשף תמונה ראשונה מתוך סרט ההמשך של "ג'וקר", ובה פיניקס מופיע לצד השחקנית - אך כשזו לא לבושה ומאופרת בדמותה של קווין. לצדם, ישחקו ב"ג'וקר: טירוף לשניים" גם זאזי ביטס (שהצטרפה למותג עוד בסרט הקודם), ברנדן גליסון ("רוחות אינישרין") וקתרין קינר ("תברח"). במסגרת עלילת הסרט, גאגא צפויה להיכנס לנעליה של הפסיכיאטרית שמתאהבת בג'וקר, הנבל וכוכב הסרט הראשון בסדרה. בנוסף, ולאור מעורבותה של גאגא בהפקה, הפעם המותחן הפסיכולוגי צפוי להיות גם מחזמר.

View this post on Instagram

A post shared by Todd Phillips (@toddphillips)