אחרי תקופה ארוכה של דחיות, עיכובים וחוסר ודאות, "וונדר וומן 1984" הגיע למסך (הגדול והקטן) במדינות שונות - וההתרגשות גדולה. מאז, צופים רבים כבר שיתפו ברשתות את דעתם על הסרט בכיכובה של גל גדות, ומבקרי קולנוע מרחבי העולם גם הם כבר הספיקו לחלוק תובנות מהסרט וגם לא מעט מחמאות על איכויותיו. חלק מצופי הסרט אף זיהו בו פרט קטן, שדווח בצנעה על ידי גדות ובימאית הסרט, פטי ג'נקינס, ועסק בהופעה מפתיעה בחלקו האחרון של הסרט.

לא, זה לא כריס פיין/סטיב טרבור ששב מהמתים (הופעה שכבר ספוילרה לפני יותר משנה), אלא הופעה קצרצרה של בנותיה של גדות ושל בן זוגה, ירון ורסנו. מי מכם שעוקב אחרי גדות באינסטגרם או התוודע לחיי המשפחה שלה בדרך אחרת בעבר, בוודאי מכיר את בן זוגה ושתי בנותיהם, אלמה (9) ומאיה (2). צופים חדי אבחנה מעבר לים שמו לב שהמשפחה של השחקנית משתתפת באחת מסצנות הסיום של "וונדר וומן 1984" כניצבים - דבר שגדות אישרה, כאמור, בראיון חדש לעיתונאי קווין מקארת'י. 

"זה משמעותי מאוד, במיוחד בסצנה המאוד מיוחדת הזו", אמרה גדות. "יש לי שתי בנות, שתיהן הופיעו. הגדולה יותר הופיעה עם אייס, הבן של פטי והקטנה שלי - שהייתי בהיריון איתה בצילומי ההשלמה ל"וונדר וומן" הראשון - הייתה שם עם בעלי". גדות הוסיפה ושיתפה כי "זה שהן מתועדות בסרט יחד איתי, כי הן חלק מזה, זה משמעותי מאוד, וזו מזכרת מדהימה, מדהימה שאני אוקיר לנצח". בהמשך, גדות גם סיפרה על החוויה ב"וונדר וומן" באופן כללי: "זה יותר מרק סרט. בשבילנו, בשבילי. זה שינה לחלוטין את חיי".

הסרט אמנם כבר זמין לצפייה במדינות שונות ברחבי העולם - בארצות הברית, למשל, הוא מוקרן במספר מצומצם של בתי קולנוע אך זמין גם בשירות הסרטימינג של HBO -  אך עוד לא ניתן לצפות בו בישראל. עבור חסרי הסבלנות בכם, כבר מצאנו כמה צילומים לא רשמיים מתוך הסרט בהם ניתן לראות את ירון, עלמה ומאיה. זהו, כאמור, ספוילר לסרט, אז אם אתם רוצים לבוא אל הסרט "נקיים" - היזהרו.

הסצנה מגיעה בסופו של הסרט, אחרי שהנבל המרכזי בו הובס והסדר הושב על כנו. בסצנה ניתן לראות את אלמה ורסנו הקטנה זורקת כדור שלג ופוגעת בטעות בדיאנה פרינס - היא גל גדות. הילדה כמובן מתנצלת, ודיאנה, בחיוך, אומרת שזה בסדר. יחד איתה, ילד נוסף זורק כדורי שלג - ומדובר, כאמור, בבנה של הבמאית פטי ג'נקינס. את מאיה וירון ניתן לראות כאב ובתו שמשחקים יחד בקרוסלה.