בעוד "Framing Britney Spears", הסרט הדוקומנטרי החדש מבית הניו יורק טיימס על בריטני ספירס, לא חושף בהכרח פרטים חדשים שמעריציה לא ידעו על חייה ועל הסיטואציה המשפטית המורכבת עם אביה - הוא מרכז את כל הדיווחים האלה לכדי סיפור אחד ברור. בנוסף, הסרט חוזר גם אל התקופה בה ספירס חוותה מהתקשורת האמריקאית והעולמית מה שאפשר לתאר רק כהתעללות אחרי המשבר הרגשי שפקד אותה ב-2007. בין השאר, הסרט הדוקומנטרי הציף מחדש את הראיון של בריטני עם דיאן סויר מ-2003, בו המראיינת מביאה אותה לבכי, מה שהוביל לגינויים של סויר, שהואשמה בנבירה גסה ואגרסיבית בחייה הפרטיים של אישה צעירה. 

הדיון בראיון ההוא של בריטני, ובכלל באופן בו התקשורת התייחסה לכוכבות צעירות באותה התקופה, מתחדש בימים אלה ברשתות החברתיות ובגופי התקשורת. בהתאם, ראיונות עבר נוספים צצים מחדש, וביניהם ראיון של לינדזי לוהן אצל דיוויד לטרמן ב-2013. הקטע המדובר - שהועלה תחילה לטיקטוק ולאחר מכן התפשט לשאר הרשתות החברתיות - מראה את המנחה הוותיק והסרקסטי מתחקר את לוהן לגבי אשפוזה במכון גמילה, למרות שלא סוכם איתה מראש שתידרש להתייחס לסוגייה הזו בטלוויזיה.

לעומת סויר שנוטה לבצע ראיונות עומק אישיים, תכנית האירוח של לטרמן היא מז'אנר הלייט נייט הקליל יותר, מה שהופך את הראיון המשונה עם לינדזי לעוד יותר לא נוח לצפייה, למרות שהנושאים האפלים שמועלים בו נדונים, לכאורה, בבדיחות הדעת. "את לא אמורה להיות בגמילה עכשיו?", לטרמן שואל את לוהן, שהגיעה לתוכנית לקדם סרט. משם הוא ממשיך לתשאל אותה: "ממה את נגמלת? כמה פעמים היית בגמילה? איך הפעם הזאת תהיה שונה?", תוך שלוהן זזה באי נוחות בכיסא והקהל באולפן שואג מצחוק. לטרמן עצמו, אגב, התמודד בעצמו עם התמכרות לאלכוהול, וסיפר בעבר כי בתחילת הקריירה שלו היה "שיכור 80% מהזמן".

כפי שניתן לראות בסרטון, לוהן השיבה ללטרמן ברצינות וניסתה להמשיך לדבר על נושאים אחרים, אבל המגיש התעקש לחזור לנושא. בשלב מסוים היא חטפה ממנו את הדפים, קראה את הבדיחות שכתב על חוויות העבר שלה עם התמכרות ואמרה לו "אתה לא יכול לעשות מזה בדיחה, זה כל כך מרושע", תוך שהיא מנסה לשמור על רוח קלילה ומחויכת למרות הסיטואציה, עד שלבסוף היא מתחילה לדמוע.

"ממש מפחיד לצפות בזה עכשיו", נכתב בציוץ אחד מתוך רבים ששיתפו את הראיון, ובתגובות לציוץ מבקרים את לטרמן על כך שהוא מיזוגיני, מנציח סטיגמות שמקושרות להתמכרות ולגמילה, חצוף ולא מקצועי, ומריעים ללוהן. "אני חושבת שהיא הייתה מאוד חזקה ועמדה על שלה באלגנטיות", נכתב באחת התגובות, "זה דבר אחד שאנשים שאתה מכיר מעבירים עליך ביקורת, אבל לעשות את כל זה מול קהל וצופים בבית?". בציוץ נוסף שהתייחס לנושא נכתב "זה מחליא בכל כך הרבה רמות. המיזוגיניה. טמינת המלכודת. הסטיגמה כלפי התמכרות וגמילה. הצביעות שבלרצות לראות אנשים נגמלים ואז לשפוט אותם כשהם עושים זאת", ובאחרים נכתב "סבל של נשים הוא לא נושא לבדיחה" ו"לבעוט בבחורה צעירה כשהיא בשפל שלה וללעוג להתמכרות שלה - זה די חולני".

זו איננה הפעם היחידה בה לטרמן מואשם ביחס מבזה לאורחיו, ובעיקר לאורחותיו. בעקבות הפופולריות המחודשת של הראיון עם לוהן, הוצפו גם ראיונות עבר שערך לטרמן עם ג'נט ג'קסון, ג'ניפר אניסטון והזמרת שר, וכללו שורה של התנהגויות שהיום אינן מקובלות בראיון משודר. בראיון עם ג'קסון, אחרי שהזמרת הבהירה כי חוותה השפלה קשה אחרי ששדה נחשף על ידי ג'סטין טימברלייק במהלך הופעה משותפת באירוע הסופרבול, לטרמן בחר לבהות בחזהּ ולהגיד "טוב...". בראיון עם אניסטון הוא ניסה לחבק את השחקנית ולהריח את שיערה, ובראיון עם שר - שהגיע אחרי תקופה ארוכה בה סיפר בדיחות על התעריף היקר שהזמרת דורשת כדי להופיע בתכניתו - הוא שאל את שר מדוע סירבה עד אותה נקודה להתראיין אצלו. שר השיבה: "כי שמעתי שאתה יכול להיות חתיכת מניאק לאורחים שלך".