השחקן סטיב בושמי ("אימפריית הפשע", "כלבי אשמורת") הותקף בעיר הולדתו – ניו יורק. בושמי בן ה-66 הותקף באזור קיפס ביי, מנהטן. בתקרית, שאירעה בשבוע שעבר אך דווחה לראשונה רק הלילה (שני) בכלי התקשורת בארה"ב, השחקן הותקף על ידי אדם ברחוב לאור יום. על פי רשויות החוק בעיר, תקיפתו של בושמי היא האחרונה בסדרה של תקיפות אלימות שאירוע לאחרונה בניו יורק כלפי עוברי אורח, ללא כל התגרות מהצד השני. "ראיתי שהוא עם אישה, ואז דרך פינת החלון ראיתי אותו נופל לאחור", סיפר עובד באזור שהיה עד לחלק מהתקיפה. "הוא מיד קם ורץ בכיוון ההפוך. לא ראיתי מי פגע בו".

כתוצאה מהתקיפה, השחקן סבל מנפיחות בפניו ובעין השמאלית ופונה לקבלת טיפול בבית החולים. התוקף הצליח לברוח. "סטיב בושמי הותקף באמצע מנהטן, קורבן נוסף של מעשה אלימות אקראי בעיר", מסר איש יחסי הציבור לתקשורת. "הוא בסדר ומעריך את הדאגה, אך מאוד עצוב בשביל כל מי שזה קרה לו ברחובות ניו יורק". משטרת העיר ניו יורק פרסמה תמונות של התוקף לכאורה, גבר לבוש כובע בייסבול, חולצה טריקו כחולה ומנכסי טרנינג שחורים.

התוקף לכאורה של סטיב בושמי
התוקף לכאורה של סטיב בושמי

בושמי, ניו יורקר מלידה, הוא אחד השחקנים והמוערכים בהוליווד. הוא שיחק בעשרות סרטים וסדרות, ביניהם "כלבי אשמורת", "ספרות זולה", "פארגו", "ביג לבובסקי", "הסופרנוס", "אימפריית הפשע" ועוד. במהלך הקריירה הארוכה שלו, בושמי היה מועמד ארבע פעמים לפרס גלובוס הזהב וזכה בו פעם אחת ב-2011, על תפקידו באימפריית הפשע. כמו כן, היה מועמד לשמונה פרסי אמי וזכה בפרס פעם אחת ב-2016 (על תוכנית האירוח הקצרה Park Bench).