קשה לסמן בדיוק איך ומתי התחילה התחרות המאולצת בין הכריסים של הוליווד - המסוורת', אוונס, פיין ופראט - אבל רבים יטענו שמדובר בתחרות די מטופשת ובעיקר בדרך להעביר את הזמן במשחקי "איזה כריס?" כאשר על פי רוב, פראט נבחר ככריס הגרוע ביותר בהוליווד. ההשוואה נולדה כמובן מהעובדה ששמם הפרטי של השחקנים זהה, אבל גם מהטייפקאסט ההוליוודי שהם משתייכים אליו - ארבעתם גברים לבנים ושריריים שמככבים בדרך כלל בסרטי אקשן וגיבורי על.

הכריסים עצמם לוקחים את הנושא בהומור, ועד לאחרונה גם הסובבים אותם נהגו כך. מי שלא ציפינו שיתייחס לסוגייה הוא ארנולד שוורצנגר, השרירן המקורי, שגם מקורב לאחד הכריסים - הוא אביה של קתרין שוורצנגר, אשתו של כריס פראט. השבוע השחקן בן ה-73 ומושל קליפורניה לשעבר התארח בסשן לייב באינסטגרם אצל חתנו, ופתח במשפט שהיה אולי בלבול משונה וככל הנראה בדיחה: "שלום, כריס… אוונס", הוא פתח. "לא כריס אוונס, סליחה. פישלתי ישר על ההתחלה. כריס פראט". מיד לאחר מכן, הוא הוסיף: "אני מתנצל על זה, אני אמור לדעת את השם שלך. אתה החתן האהוב עלי", ופראט ענה: "אני החתן היחיד שלך, כדאי שאני אהיה המועדף!"

מלבד ההשוואה הגורפת בין הארבעה, העקיצה של שוורצנגר ככל הנראה קשורה גם לסערת הטוויטר שאירעה באוקטובר האחרון, כאשר התסריטאית והמפיקה איימי ברג שיתפה בחשבון הטוויטר שלה תמונות של הרביעייה וכתבה "אחד מהם חייב ללכת". למרות שפראט מככב ב"מחלקת גנים ונוף" וב"שומרי הגלקסיה" - סדרה וסדרת סרטים אהובות מאוד על הקהל, הקונצנזוס הגורף היה שאפשר לוותר עליו, כשנראה שהסיבות לכך קשורות פחות בכישורי המשחק שלו, ויותר בשיוך שלו לזרם של הכנסייה הנוצרית שהוא אנטי-להטב"קי. בעבר, אף צצו שמועות שהוא תומך בטראמפ - מה שעשוי להסביר את האנטגוניזם שהתפתח נגד השחקן. 

למרות שקתרין שוורצנגר וקולגות של פראט כמו רוברט דאוני ג'וניור ומארק רפאלו יצאו מיד להגנתו וגינו את השנאה שקיבל אונליין, פראט עצמו התייחס לבחירה בו כ"כריס הכי גרוע" בהומור, ונראה שכמוהו גם שוורצנגר. כשהגיב למלחמה האינטרנטית בדצמבר האחרון פראט אף ציין ניצחון אחר שלו, כשקבע כי הוא שהוא "מנצח באחוזי שומן בגוף".