יותר מ-100 מיליון אמריקאים נצורים בבתיהם בימים אלה בגלל התפרצות נגיף הקוביד-19 (קורונה, נו, אנחנו יודעים שאתם יודעים), וממש כמו אצלנו - אחוזי האבטלה שוברים שיאים, ושוכרי דירות רבים תוהים איך יצליחו לשלם את שכר הדירה שלהם. יש כאלה שמקווים שבאקט של סולידריות, בעלי הדירה שלהם יוותרו על שכר הדירה החודשי או לפחות יפחיתו אותו - ויש כאלה שהחלום שלהם התגשם, ובעלת הבית שלהם היא במקרה ורוניקה מארס.

האתר TMZ מדווח שקריסטן בל (כוכבת "המקום הטוב", "ורוניקה מארס" וכמובן אנה מ"לשבור את הקרח") ובן זוגה השחקן דקס שפרד ("הורים במשרה מלאה"), שבבעלותם שני בנייני מגורים בלוס אנג'לס, שלחו אימייל לדיירים לבשר להם את הבשורות המשמחות: הם מוותרים על שכר הדירה לחודש הקרוב. באימייל, שנשלח לדיירים בסוף השבוע האחרון, הביעו שני הכוכבים אמפתיה למצב הקשה ועודדו את השוכרים, עם הבטחה לעבוד איתם בעתיד בשיתוף פעולה כדי לעבור את המשבר.

אז נכון שמדובר במכה קטנה בכנף עבור חשבון הבנק של בני הזוג. הונה של בל מוערך בכ-20 מיליון דולרים, ושל שפרד בעוד 12 מיליון. שניהם גם צפויים לחזור במהרה למעגל התעסוקה ברגע שהוליווד תראה סימן ראשון של התאוששות מהמשבר הכלכלי שפקד אותה. ובכל זאת, בתקופה בה כולם - גם שחקנים מפורסמים - יצאו לחל"ת, קשה שלא לפרגן למחווה הזאת. זה לא ביצוע רב משתתפים ל"Imagine", אבל זה גם נחמד.