במהלך הימים הקשים של הקורונה, ג'ון קרסינסקי - כוכב "המשרד", "ג'ק ראיין" והסרט "מקום שקט" (אותו גם ביים) - החליט להציף את העוקבים שלו עם ידיעות קצת יותר אופטימיות. לשם כך, השחקן הקים ערוץ יוטיוב בשם "קצת חדשות טובות" (SomeGoodNews), אליו העלה תכנית בהנחייתו שעסקה בסיפורים אופטימיים שאפשר להתנחם בהם - לאחר שאולי שאב השראה מערוץ ב-mako שעשה את זה עוד קודם.

היוזמה של קרסינסקי, שהנחה את התכנית מביתו במהלך ימי הסגר, זכתה לפופולריות גדולה ואכן עמדה ביעד שהציבה לעצמה, כשהצליחה להפיץ אופטימיות באמצעות סיפורים אנושיים ומרגשים שהוצגו בה. קרסינסקי, כך מתברר, עבד על הפורמט של התכנית כבר במשך שבע שנים, ויחד עם המפיקה אליסון סיגר החליט כי תקופת הקורונה היא הזמן האידיאלי להשיק אותו. "במשך שנים", סיפר קרסינסקי במהלך תכנית הבכורה, "אני תהיתי 'למה אין תכנית חדשות שמוקדשת כולה לחדשות טובות?'. ובכן, בקריאה נואשת שלי לפתרון במקום אחר, פניתי לכולכם השבוע וביקשתי - לא, התחננתי - לקצת חדשות טובות. ואתם סיפקתם אותן".

בשבוע שעבר, לאחר שקרסינסקי העלה את הפרק ה-14 והאחרון של התכנית, שזכה כמו קודמיו למיליוני צפיות, הוא התבשר בכמה חדשות טובות משל עצמו. חברת ויאקום-CBS הודיע כי רכשה את הזכויות לתכניתו של השחקן, רכישה שלפי הדיווחים הגיעה לאחר קרב של ממש בין כמה גופי מדיה. התחרות הגדולה בין הגופים איפשרה לקרסינסקי לדרוש תג מחיר לא קטן על הפורמט שלו, סכום שאמנם טרם פורסם אך כבר תואר כנכבד מאוד. החוזה השמן עליו קרסינסקי חתם כלל רק את מכירת הזכויות על הפורמט, שכן השחקן לא צפוי להנחות את הפרויקט החדש - למעט כמה הופעות מזדמנות. 

עם ההודעה על העסקה בין קרסינסקי לאימפריית המדיה, גולשים רבים - כולל כאלה שדווקא התרשמו מהפורמט - החלו לכעוס על השחקן בגלל ההחלטה שלו לבחור ברווח כספי בימים של משבר כלכלי עולמי. "זוכרים שהוא יצר את תכנית היוטיוב החיובית הזו כדי 'לגרום לאנשים להרגיש טוב'?", כתבה המגישה לינדזי ובר, "ועכשיו הוא... מוכר את זה בתמורה לדולרים? מגניב, 100% מכובד". גולש אחר, פרופסור לקולנוע, כתב: "אתם חייבים לאהוב את זה שמה שהיה נראה כמו צעד של רצון טוב במהלך מגיפה עולמית יכול להימכר עבור זה שמציע את הסכום הכי גבוה".

"אז הוא העלה 8 סרטונים ליוטיוב שמורכבים ברובם ממעריצים שלא קיבלו תשלום, מכר את המותג לקונגלמורט ענק, ואפילו לא עומד להנחות את זה יותר? פשוט ברח עם הכסף?", כתב גולש נוסף, ואחר הוסיף: "הוא תמיד היה נראה כמו מתחזה, עכשיו יש לנו הוכחה". אחת הגולשות הייתה תקופנית אף יותר, וכתבה: "אלא אם הוא תורם את המיליונים שוויאקום משלמת לו לצדקה, זה צעד דוחה של ג'ון קרסינסקי".

במהלך ההודעה על העסקה שבוצעה, קרסינסקי הביע את ההתרגשות שלו מהמהלך ומסר: "לא יכולתי להתרגש ולהיות גאה יותר (...) מהפרק הראשון, המטרה שלנו הייתה ליצור תכנית חדשות שמוקדשת כולה לחדשות טובות. מעולם לא ציפיתי להצטרף לכוחותיו של ארגון חדשות היסטורי כמו CBS". נכון לשלב זה, קרסינסקי לא ציין האם יש בכוונותו לתרום חלק מהסכום, כפי שעודד את צופיו לעשות עם כספיהם במהלך התכנית.