גם על רקע התקופה המורכבת בהוליווד (ובכלל), רשימת ההישגים של גל גדות רק הולכת ומתארכת. הלילה פורסם כי גדות זכתה בתפקיד ראשי בסרט ריגול עתידי בשם "Heart Of Stone" (לב אבן). ההשתתפות בסרט תזכה את גדות במשכורת מכובדת של לא פחות משמונה ספרות, כלומר יותר מ-10 מיליון דולרים, מה שיזניק אותה עמוק אל תוך טבלת השחקניות המרוויחות ביותר בהוליווד.

מותחן הריגול הבינלאומי אליו לוהקה גדות מגיע מחברת ההפקות Skydance Media ("משימה בלתי אפשרית", "מחתרת השישה"), שבשנים האחרונות שם לעצמו למטרה לשלב נשים בתפקידים ראשיים במותגי אקשן. בין השאר, הם הפיקו את להיט האקשן "משמר האלמוות" בכיכובה של שרליז ת'רון, שהיה לאחד הסרטים הנצפים ביותר בהיסטוריית נטפליקס. 

טום הארפר, שאחראי על הסרטים "השמיים הם הגבול" ו-"השיר של רוז", צפוי לביים את הסרט המדובר בכיכובה של גדות. את התסריט כתבו גרג רוקה (גם הוא בוגר "משמר האלמוות") ואליסון שרודר, שהייתה מועמדת לאוסקר על התסריט לסרט "מאחורי המספרים". ובהמשך להתרחבותה של גדות גם לתפקידי מפיקה - גדות ובן זוגה, ירון ורסנו, מפיקים עיבוד אמריקאי לסדרה הישראלית "מלכות" וכן מיני סדרה על חייה של השחקנית והמדענית הדי לאמאר - גדות גם תקבל קרדיט הפקה על "לב אבן". הסרט, שעוד לא נקבל לו אפילו תאריך תחילת צילומים, מחפש גם מפיץ, וייתכן שיגיע גם הוא בסופו של דבר לצפייה ביתית באחד משירותי הסטרימינג.

זו, כאמור, תקופה טובה מאוד לגדות בהוליווד, והשחקנית מככבת השנה הן ב"וונדר וומן 1984" - סרט ההמשך המצופה ללהיט מ-2017 - וכן ב"מוות על הנילוס". כמו כן, גדות השלימה לאחרונה את צילומי מותחן הפעולה "Red Notice", שם התאחדה עם דווין ג'ונסון, הקולגה שלה מימי "מהיר ועצבני", וצפויה להצטלם במהלך 2021 גם לעיבוד חדש של "קליאופטרה". ב"קליאופטרה", גדות תשתף פעולה פעם נוספת עם הבמאית פטי ג'נקינס, שביימה אותה בשני סרטי "וונדר וומן".