כמו כל כוכבי "ת'ור: אהבה ורעם" - ובכלל, חצי מהוליווד - גם נטלי פורטמן העתיקה לאחרונה את מגוריה לאוסטרליה. השחקנית, יחד עם בן זוגה בנג'מין מילפייה וילדיהם אלף ועמליה, מתגוררת בימים אלה בסידני, ובשלב זה עוד לא ברור אם ומתי המשפחה תחזור להוליווד. אבל כשזה יקרה, יש בעיה אחת שהם כנראה יצטרכו להידרש אליה: הלכלוך שנשאר על אחד מקירות הבית.

במסגרת מסע יחסי הציבור של הסרט, פורטמן התראיינה אמש לתכנית המקומית "The Project", בראיון שבוצע באמצעות זום מתוך ביתה החדש. כיאה לבית חדש, הקירות הלבנים שמאחורי פורטמן היו קירחים כמעט לחלוטין - למעט יצירת אמנות אחת, שהיא שורת קשקושים בולטים שככל הנראה בוצעו על ידי ילדיה. במגזין הדיילי מייל אף הרחיקו לכת בניסיון לפענח מה ילדיה של פורטמן ניסו לצייר, והגיעו למסקנה שמדובר ב"מעגלים, האות 'd' ומה שנראה כמו דג, שצוירו על הצבע הלבן באמצעות מה שנראה כמו צבע שחור".

האם פורטמן הייתה מודעת למפגע שמצויר מאחוריה? סביר להניח שכן. השחקנית אמנם לא התייחסה לכך במהלך הראיון, אך מבט מקרוב מגלה סימני מריחה ברורים מסביב לאותם ציורים לא רצויים, כאלה שעשויים להצביע על ניסיון נואש להסיר את הקשקושים מהקיר לפני העלייה לשידור (ניסיונות שכשלו, מיותר לציין). בשיחה עצמה, אגב, פורטמן התייחסה להתאקלמות של ילדיה בסביבה החדשה, וסיפרה כי הם אף למדו כמה ממילות הסלנג המקומיות - בהם, למשל, השם "רוטב עגבניות" (Tomato Sauce) למה שבארה"ב מכונה דווקא "קטשופ". 

המעבר של פורטמן ליבשת הדרומית ללא ספק מסקרן את התקשורת המקומית, שאף טרחה לדווח מוקדם יותר השבוע על המוסד החינוכי אליו השחקנית רשמה את ילדיה. לפי המגזין Emerald City, אלף ועמליה הצעירים החלו ללמוד בבית ספר פרטי ויוקרתי, אותו אחד בו לומדים ילדיהם של זוג הוליוודי אחר - סשה ברון כהן ואיילה פישר. במקרה של כהן ופישר, בניגוד לכוכבים אחרים (שעוברים לאוסטרליה בין אם לשם הבריחה מהקורונה שהכתה בארה"ב או לטובת צילומי סרטים שניתן לצלם רק שם), המעבר המשפחתי צפוי להיות לצמיתות.