שדרן הרדיו הוותיק והפופולרי נתן זהבי בישר הלילה בעמוד הפייסבוק שלו שהוא יוצא להפסקה מתפקידו. זהבי מגיש את התוכנית "זהבי עצבני", שנודעה, בין השאר, הודות לשיחות הנפיצות והוויכוחים שניהל עם מאזינים שהתקשרו לשוחח עמו במהלך התוכנית, מאז 1997 ב-103FM ("רדיו ללא הפסקה").

"בניגוד לרצונם של בעלי ומנהלי הרדיו, החלטתי לצאת לחופשה החל מסוף החודש. החופשה אינה מוגבלת בזמן. אחרי 21 שנות שידור התוכנית אני עייף וזקוק לפסק זמן" ,כתב זהבי בפייסבוק.

"דבר נוסף, קשה יהיה לי לשדר בתחנה בה משדרים כמה מהשופרות של ראש הממשלה, 'אנשי דף המסרים של רחוב בלפור'", הוסיף זהבי, בהתייחסו, כנראה, לעזיבתו של השדרן אראל סגל את גל"צ, והעסקתו ב"רדיו ללא הפסקה".

"אחרי שאתאוורר ואעשה חושבים, אחליט ואודיע על המשך דרכי", כתב זהבי. "למען הסר ספק, זו החלטה שלי, ושלי בלבד, ואם ארצה להמשיך לשדר 4 ימים בשבוע אוכל לעשות זאת, אלא אם כן מנכ"ל הרדיו ישנה את דעתו". מנכ"ל 103FM השעה את זהבי משידור למשך שבוע בתחילת פברואר, לאחר שכינה את הקומיקאית לאה לב "זונה". לב משדרת גם היא ב"רדיו ללא הפסקה", ואמונה על תוכנית הבוקר "מועדון ארוחת הבוקר". בנובמבר האחרון, הואשם זהבי בהטרדה מינית על ידי שדרנית רדיו נוספת – הדס שטייף, שטענה כי הגיעה אליה עדות של אישה שזהבי תקף מינית כשהיתה שיכורה. זהבי הכחיש את האישומים, ואיים שיתבע את שטייף.

בתגובה לכתב mako השיב הבוקר (21.3) זהבי: "כל מה שהיה לי לומר, כתבתי בפוסט. לצערי גם אתה כנראה וגם אנשים שמגדירים את עצמם אנשי תקשורת, אתם לא מבינים את מה שכתוב. אז תקרא אותו טוב, אין לי מה להוסיף".