פעם בשנה (מלבד 2020, מהסיבות הברורות) מוציאים במגזין האופנה ELLE את גיליון "נשים בהוליווד", שחוגג בדיוק את זה. השנה אספו שם רשימה מרשימה שכוללת בין השאר את ג'ניפר האדסון, אנג'לינה ג'ולי, סלמה הייק, האלי ברי, ג'ודי קומר - וגם את גל גדות.

בראיון, גדות מודה שהיא לא אוהבת עימותים, והשיחה ממשיכה באופן טבעי לאחד העימותים הבודדים בקריירה ההוליוודית שלה - זה שהתרחש עם ג'וס ווידון על הסט של הסרט "ליגת הצדק". לאחר שעלו טענות על יחס מתעמר של ווידון על הסט וצצו עדויות עבר גם מפרויקטים קודמים שלו, אולפני וורנר פתחו בחקירה, ואחת העדות הייתה של גדות עצמה.

על פי דיווחים, גדות סיפרה בחקירה שווידון אמר שהוא יכול "להוציא אותה טיפשה" בסרט ומאוחר יותר התגאה בכך ש"הבהיר לה שהיא צריכה לסתום את הפה ולהגיד את השורות שלה". הנושא טופל מול חברת וורנר מדיה בזמן אמת. מאוחר יותר, גדות סיפרה בראיון שווידון איים על הקריירה שלה.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

"רעדתי כשזה קרה", גדות אומרת כעת בראיון החדש על התקרית. "ואני חייבת להגיד שהמנהלים של האחים וורנר, הם דאגו לי. הייתה לי סחרחורת כי לא האמנתי לדברים שהוא אמר לי. ואם הוא אומר את זה לי, הוא בטוח אומר את זה לכל כך הרבה אנשים אחרים. עשיתי את מה שהרגשתי שאני חייבת לעשות, וזה היה להגיד לאנשים שזה לא בסדר. הייתי עושה את אותו הדבר, אני חושבת, אם הייתי גבר. האם הוא היה אומר לי את הדברים האלה אם הייתי גבר? אני לא יודעת. לעולם לא נדע. אבל חוש הצדק שלי מאוד חזק. הייתי בהלם מהאופן שהוא דיבר אליי. אבל וואטאבר, זה נגמר".

חוש הצדק הזה עולה בראיון גם כשגדות מדברת על המשכורת שהרוויחה עבור "וונדר וומן 1984". על הסרט הראשון היא השתכרה 300 אלף דולר, בעוד ההכנסות שלו הגיעו מעל ל-800 מיליון דולר. "אם מסתכלים על זה כמו על משחק קלפים, היד שלי הייתה על העליונה", היא אומרת על המשא ומתן שניהלה לקראת הסרט השני בסדרה, "הייתי מוכנה לוותר על הפרויקט אם לא היו משלמים לי סכום הוגן". 

בראיון מופיעים גם ציטוטים של מי שעבדו לצדה של גדות - ראיין ריינולדס וקריסטן וויג. ריינולדס, שמככב בסרט "הודעה אדומה" (שייצא בחודש הבא בנטפליקס) לצדם של גדות ודוויין "דה רוק" ג'ונסון, העיד שהיא צלחה את החלק הקומי של הסרט. "היא מיומנת בקומדיה באופן מדהים", הוא אמר. "היא יודעת להיות מוגזמת כשצריך ולקחת צעד אחורה כשצריך". וויג, שכיכבה לצד גדות ב"וונדר וומן 1984", סיפרה למגזין על כך שהשחקנית לא מפחדת לעמוד על שלה כשמדובר בעסקים: "כשהיא צריכה לחבוש את הכובע הזה, היא מאוד ברורה לגבי מה צודק. אנשים חושבים שהיא רק פרצוף יפה, והם לגמרי טועים".