בפברואר 2019 פורסם תחקיר בניו יורק טיימס שריכז עדויות על התעללות רגשית והתנהגות מינית לא נאותה עם קטינות מצד המוזיקאי ריאן אדמס. בין העדויות בכתבה הייתה גם זו של אשתו לשעבר, השחקנית והזמרת מנדי מור ("סיפור אהבה בלתי נשכח", "החיים עצמם"), שהתגרשה ממנו ב-2016 והודתה כי גם היא סבלה מהתעללות רגשית מצד אדמס. מאז, מור הספיקה להגיב עוד בנושא, בין היתר כאשר נשאלה על ההתנצלות הפומבית שפרסם האקס שלה.

ביולי האחרון, כשנשאלה בראיון טלוויזיוני על אותה התנצלות, מור ענתה: "אני מרגישה שאמרתי כל מה שרציתי לומר עליו ועל הסיטואציה, אבל אני חושבת שזה מוזר שמישהו מוכן להתנצל באופן פומבי ולא באופן אישי". למרות שעברו שנתיים מאז הכתבה, ולמרות שמור כבר נשואה לבן זוג אחר וגם עומדת ללדת בכל רגע, מתברר שאותו הסיפור ממשיך לרדוף אותה, ולאחרונה אפילו גרם לביטול ראיון איתה, לאחר שסירבה להתייחס לנושא.

אתמול, מור שיתפה בסטורי שלה צילום מסך של הודעה שקיבלו אנשיה מגוף תקשורת שהיא לא חושפת את שמו. בהודעה נכתב "בעוד אנחנו מבינים את ההחלטה של מנדי לא לדון בנושא, מנקודת המבט שלנו יהיה קשה שלא להתייחס אליו בראיון עצמו או בכתבה הסופית". אמנם שמו של ריאן צונזר מהטקסט, אבל ההסבר שמנדי צירפה מבהיר באופן חד משמעי שמדובר בו.

"התלבטתי אם לשתף את זה מהרבה סיבות, אבל התעוררתי כשאני עדיין חושבת על זה והדם שלי עדיין רותח", כתבה מור, "מדובר בגוף תקשורת שפנה אלי והיו להוטים לעשות כתבה מקיפה על החיים והקריירה שלי. כשנאמר להם שדיברתי מספיק על נושא ספציפי בחיי ואין לי הערות נוספות כלפיו, זו הייתה התגובה שקיבלנו חזרה". 

מור ציינה גם שהמראיין או המראיינת יכלו לקחת ציטוטים שלה מאינספור ראיונות אחרים שלה בנושא, וש"כל תגובה נוספת שלי על החוויה הזאת רק תשמש כקליקבייט ותתן להם זמן ואנרגיה שהם כבר גנבו מיותר מדי אנשים". "אני נמצאת בעסק הזה כבר מעל לשני עשורים ויש לי הרבה על מה לדבר", היא הוסיפה. "כמובן שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים, אבל המסר שזה שולח הוא מעליב וכל כך מנותק מהדיון התרבותי במערכות יחסים מתעללות, כשהם קושרים באופן ישיר בין הערך של אדם למי שהתעלל בו. לסרב לראיין מישהי אלא אם היא תסכים לחיות מחדש את הטראומה באופן פומבי? לא תודה. אני עומדת ללדת בכל רגע ואני לא חוששת להציב גבולות בריאים. ביי".