טלולה וויליס, בתם הצעירה של אחד הזוגות האהובים והעוצמתיים ביותר בהוליווד של שנות התשעים - דמי מור וברוס וויליס - נמנעת בדרך כלל מאור הזרקורים. בשונה, למשל, מאחותה הגדולה רומר, שמשחקת בטלוויזיה ובקולנוע, טלולה מוכרת בעיקר מפועלה מאחורי הקלעים כמעצבת במותג האופנה Wyllis. ובכל זאת, מפאת חלקה באחת המשפחות המתוקשרות ביותר בתעשיית הבידור האמריקאית, טלולה מתורגלת גם בחשיפה של חייה האישיים מול ציבור של מעריצים ועוקבים ברשתות החברתיות. בשנים האחרונות, חשפה וויליס כי מאז ילדותה היא מתמודדת עם הפרעת חרדה ודיכאון, וסבלה בעבר גם ממחשבות אובדניות. כחלק מהניסיון להיטיב את חייה וללמוד איך לחיות עם ההפרעות הללו, וויליס נשלחה לפני מספר שנים לחיות בחברת מטפלת, שעל פי דבריה הסבה לה נזק, ולטענתה גם התעללה בה רגשית ומילולית.

וויליס כתבה את דבריה בפוסט ארוך שפרסמה בחשבון האינסטגרם שלה ונפתח במילים "יש לי סיפור". "באצבעות מתוחות אני מוכנה לספר על מקרה בחיי שלא הייתי מוכנה עד כה לתת לציבור", כתבה, "לקח לי הרבה זמן להחלים, ובכנות, כבת 27 טרייה אני יכולה לומר שהפצעים האלה עדיין פעורים, אבל אני נלחמת בכל יום בשנים האחרונות כדי להחלים. הייתה תקופה בחיי בה מישהי נכנסה אל העולם שלי כשהייתי עוד בבית הספר היסודי, מישהי שתפקידו היה לשמור על בטחוני".

וויליס לא מסרה כל פרט מזהה שהוא על המטפלת, אך תיארה את השפעתה ארוכת השנים עליה ועל החלטותיה: "בגיל 18 דחיתי את הלימודים באוניברסיטת בוסטון. באותה תקופה, האישה ההיא - שעכשיו אני מבינה שהיא סוציופתית - הורתה לי לעבור לגור איתה. בלי מחאה (לא ידעתי מה לומר) - עברתי לגור איתה. האישה הזו שינתה את מספר הטלפון שלי והחליפה את כתובת האימייל שלי כך שתוביל לאימייל שלה ומכתבים הוסתרו ממני. הייתי לכודה בבית זוועות ואמרו לי שלאף אחד לא אכפת ממני ושאיש לא מגיע לבקר אותי".

"(היא) מעולם לא נגעה בי פיזית, אבל התעללה בי רגשית ופסיכולוגית בלי שום רחמים", המשיכה וויליס. "במשך שנתיים חייתי בפחד חריף כל כך, שהבטן שלי עדיין מתכווצת כשאני נזכרת בו. הפחד הזה נשאר לי בגרון גם הרבה אחרי שנמלטתי מהתוקפת שלי. זה עדיין בלתי נתפס בעיניי שמישהו יוכל לעשות דבר כזה לילדה - שגם ככה סבלה כאב רב, שרק רצתה אהבה, ביטחון ומקום להחלים בו - ולראות בה לא יותר מאמצעי לקידום מטרה. זייפו ותמרנו את הבעיות הנפשיות האמיתיות שלי כדי להבטיח (למטפלת) עבודה וחשבון הוצאות לא מוגבל".

וויליס המשיכה וסיפרה כי כשהוריה הבינו את המצב שהייתה נתונה בו, הם ניסו לפייס אותה בעזרת מתנות. אביה, ברוס, קנה לה באותה תקופה מתנת יום הולדת יקרה: תיק צד של בית האופנה העלית שאנל, עם תג מחיר של 5,000 דולקים. "הייתי אסירת תודה על המתנה המרהיבה, אבל הרגשתי לא בנוח אם הדרך בה הושגה", סיפרה וויליס בפוסט, "התיק הזה מסמל כאב, סיפור שלא הייתי מאחלת לאיש". את התיק, כך סיפרה, היא מתכננת למכור באתר המכירות איביי כדי שאדם אחר יוכל, לדבריה "להאיר אפלה שאני לא מוכנה עדיין להתמודד איתה". הפוסט החשוף של וויליס לא הספיק לעורר הדים של ממש לפני שהוסר במלואו מהרשת, כחצי שעה אחרי שפורסם, ועמו גם הלינק שצירפה לרכישת התיק באיביי. 

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844400